שתף קטע נבחר

נאום "איזה נתניהו" של ליברמן

יו"ר ישראל ביתנו ושותפו הפוליטי לשעבר של ראש הממשלה שב ותקף אותו. "שואלים אותי למה אני לא מצטרף אליו", אמר ליברמן בישיבת הסיעה. "לאיזה נתניהו להצטרף - לזה שנלחם בטרור או לזה שקיבל בזרועות פתוחות את זועבי וזחאלקה בלשכתו. בליכוד עוד לא החליטו מי זה נתניהו"

 

 

"כששואלים אותי למה אתם לא מצטרפים לנתניהו, תמיד יש את השאלה איזה נתניהו: נתניהו שאמר לפני הבחירות 'לכו להצביע כי המוני ערבים מסתערים על הקלפיות', או נתניהו שאחר כך רץ והתנצל וביקש מהם סליחה?", כך הסביר היום (ב') אביגדור ליברמן בישיבת הסיעה של ישראל ביתנו מדוע מפלגתו לא מצטרפת לקואליציה של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

 

"איזה נתניהו בדיוק מתכוונים? נתניהו שאמר לפני הבחירות 'במשמרת שלי לא תקום מדינה פלסטינית', או נתניהו שעכשיו אמר אצל אובמה 'אני מחויב לרעיון של שתי מדינות לשני עמים'? אולי זה נתניהו שהפסיק העברת כסף לרשות הפלסטינית לפני הבחירות ומיד אחרי הבחירות החזיר את העברת הכסף שמממן כל רוצח יהודים בסדר גודל של 15-14 אלף שקל? וזה כשמשכורת ממוצעת של מורה ברשות הפלסטינית היא בין 900 ל-1000 שקל".

נתניהו וליברמן בימים אחרים (צילום: EPA) (צילום: EPA)
נתניהו וליברמן בימים אחרים(צילום: EPA)

ליברמן המשיך: "אז לאיזה נתניהו בדיוק צריך להצטרף? אני באמת מחכה להבין. אותו נתניהו שאמר גם בתקופה האחרונה שיילחם בנחישות וללא פשרות בטרור מבפנים ומבחוץ?

אותו נתניהו שקיבל בזרועות פתוחות וברוב פאר והדר בלשכתו את חנין זועבי וג'מאל זחאלקה ונתן להם 900 מיליון שקל עבור המגזר הערבי כדי שהם יוכלו להרחיב ולהעמיק את האחיזה שלהם במגזר הערבי?

 

"אותו נתניהו שסגר דיל עם חמאס וויתר על הסיכול הממוקד? ולכן אותם ראשי חמאס שיודעים שיש להם חסינות והם מתייצבים ללא פחד מול מצלמות ואחרי כל רצח יהודי אומרים שהם מברכים על זה וקוראים להמשיך ברצח יהודים.

 

"כשיחליטו בליכוד איזה נתניהו הם רוצים, אז אנחנו גם נשקול. אבל כל עוד הם לא החליטו מי זה נתניהו - אז קשה לנו להצטרף לאותה ממשלה. אני בזה סיימתי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: בראל אפרים
ליברמן בישיבת הסיעה
צילום: בראל אפרים
מומלצים