שתף קטע נבחר

צילום: AP, AFP

הרמטכ"ל לנסראללה: "אויבינו יישאו בתוצאות חמורות"

לאחר האיום של מזכ"ל חיזבאללה בפיגוע נקמה בתגובה לחיסול סמיר קונטאר, עונה לו לראשונה הרמטכ"ל איזנקוט: "אנו ערוכים מול האיומים שנשמעים מצפון, וכפי שהוכחנו אנו יודעים לפגוע בכל מבקשי רעתנו"

 

 

מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה איים בנקמה על חיסול סמיר קונטאר שייחס לישראל, והרמטכ"ל משיב לו לראשונה בפומבי. "אויבינו יודעים כי אם ינסו לערער את ביטחון ישראל הם יישאו בתוצאות חמורות", אמר היום (ב') הרמטכ"ל גדי איזנקוט, במהלך טקס פרס הרמטכ"ל ליחידות מצטיינות שנערך בגלילות.

 

"חשיבות השילוביות והאחידות בצה"ל מקבלת משנה תוקף בימים אלה", הוסיף איזנקוט. "חיילינו עומדים מול טרור רצחני מדי יום באומץ ובנחרצות. גם מעבר לגבולותינו, מול האיומים הנשמעים מצפון, אנו ערוכים מול כל אתגר. כפי שהוכחנו בעבר אנו יודעים לפגוע בכל מבקשי רעתנו. אויבינו יודעים כי אם ינסו לערער את ביטחון ישראל הם יישאו בתוצאות חמורות".

 

 (צילום: AFP, אלכס קולומויסקי) (צילום: AFP, אלכס קולומויסקי)
(צילום: AFP, אלכס קולומויסקי)

 

 

נסראללה וקונטאר (צילום: AP) (צילום: AP)
נסראללה וקונטאר(צילום: AP)

 

אחרי חיסול קונטאר אמר נסראללה: "אין כל ספק שהאויב הישראלי ביצע את החיסול הזה, זהו לא אירוע שיש לחקור מי עומד מאחוריו. ישראל שיגרה טילים ישירות למבנה מגורים שבו שהו האח סמיר קונטאר ואחרים. המבנה נפגע וקונטאר מת בנוסף לפעילים נוספים. המטוסים הישראליים לא חדרו לשמי סוריה, והיו

מעל הגולן. נגיב בכל מקום ובכל זמן שנראה לנכון".

 

בטקס אזכרה שערך חיזבאללה לקונטאר אמר נסראללה: "התגובה על ההתנקשות בקונטאר מגיעה, אין ספק. לישראלים יש סיבה לדאוג - גם בתוך ישראל וגם מחוץ לישראל". בתגובה לאזהרות שקיבל הארגון שלא לפעול נגד ישראל, אמר נסראללה כי "ההפחדות ששמענו בימים האחרונים לא יועילו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AFP, אלכס קולומויסקי
נסראללה ואיזנקוט
צילום: AFP, אלכס קולומויסקי
מומלצים