שתף קטע נבחר

אביו של אלון בקל: "כדור פגע בלב הזהב שלו"

מכרים ובני משפחה החלו לפקוד את בית משפחתו בכרמיאל של קורבן הפיגוע בפאב הסימטא. האב דוד על המפגע: "לא רוצים לדעת הרבה על הבן בליעל"

 

 

אלון בקל ()
אלון בקל
 

"אלון זה שמחת חיים. זה אור בעיניים. היה לו לב זהב, והכדור פגע בלב הזהב שלו", כך ספד היום (שבת) דודי בקל מכרמיאל, לבנו אלון שנרצח אתמול בפיגוע בפאב הסימטא בתל אביב עם שמעון רוימי. בני המשפחה היו בתל אביב בעת הפיגוע, כשסייעו לאחיו של אלון לעבור דירה. הם קיבלו את ההודעה על הפיגוע ועל הפגיעה באלון והגיעו בתוך זמן קצר לבית החולים איכילוב, שם נקבע מותו.

 

אלון הותיר אחריו הורים, דוד וניצה, את אחיו הגדול אבי, ואחותו הצעירה, שהשתחררה מצה"ל לפני שבוע, בר לבב.

 

"כשראיתי שמביאים את אלון על האלונקה, ראיתי אותו ומיד איבדתי את ההכרה. ידעתי שאין לי יותר בן", הוסיף האב. "הייתה סיבה שיצאתי אל הכתבים מיד אחר כך. רציתי שכולם יידעו מי הוא אלון. לספר שהייתה לו נתינה לכולם. כשהוא היה איתי בבית הכנסת, היה קונה תפילות אבל לא בשביל עצמו. בשביל האח והאחות שלו".

 

בני המשפחה הגיעו לכרמיאל מירושלים, בעקבות עבודתו של האב בחברה בת של רפא"ל באזור משגב. אלון נולד בעיר וגדל בה, ולאחר סיום בית הספר התיכון שירת בסיירת גולני. האב סיפר כי במקביל למבחנים האחרונים בלימודי משפטים ומינהל עסקים, קיבל ביום שישי גם צו מילואים.


המעבר לתל אביב לפני שלושה חודשים:

 

פוסט שהעלה אלון בקל ביום הזיכרון לחללי צה"ל:

 

 

 

 

 


 (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
(צילום: רויטרס)

בשעות הלילה הגיעו בני משפחה בחזרה מתל אביב לכרמיאל והבוקר החלו מכרים ובני משפחה לפקוד את הבית. כל מכרי המשפחה בעיר סיפרו כי מדובר בעלם חמודות, שהחיוך היה נסוך תמיד על פניו.

 

האב דודי סיפר על אלון: "לא היה יום שהוא לא היה פותח בשיחת בוקר טוב לאמא שלו. אם היינו מדברים איתו עכשיו, כולכם כבר הייתם אומרים עליו 'וואו'. הוא תמיד היה מרכז השיחה, פותח את העיניים הגדולות שלו ומושך את כולם אליו. זה היה אלון".

 

האב הוסיף כי לא שמע מהמשטרה והשב"כ פרטים על הפיגוע והנושא כרגע לא מעסיק אותו. "אנחנו חיים כבר שלושה חודשים וחצי בסבב הפיגועים הזה. רק כל יום התפללתי שאנחנו לא נהיה בכותרות. שלא נראה את השם של מישהו שאנחנו מכירים. אנחנו לא רוצים לדעת הרבה על בן הבליעל הזה. שמעתי על כך שהמשפחה טוענת שהוא חולה נפש, אבל זו השיטה שלהם. אין לי מה להגיד על זה. תמיד ימצאו את הסיבות. זו שיטה להגיד שהוא חולה נפש".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים