שתף קטע נבחר

איך זה להיות שקרן מקצועי? הרצאות של אנשים שלא מרצים בדרך כלל

דוגמנית למידות גדולות, חירשת, פרסומאי שקרן, רווק תל אביבי ועוד ישתתפו באירוע "אנשים שבדרך כלל לא מרצים" ב-26 בינואר בנמל תל-אביב

ב-26 בינואר בהאנגר 11 בנמל תל-אביב יעמדו פרסומאי, דוגמנית, חירשת, רווק ועוד - שבדרך כלל לא מרצים בפני כאלה - וידברו באירוע "אנשים שבדרך כלל לא מרצים".

 

"אנשים שבדרך כלל לא מרצים" הינו אירוע ייחודי של הרצאות קצרות ומרתקות (בסגנון TED) הנותן במה לדוברים לא קונבנציונליים, מתוך אמונה שלסיפור אנושי טוב יש את הכוח לשבור סטיגמות ולייצר שינוי תודעתי. האירוע, שמתקיים זו השנה השלישית, מובל על ידי הארגון החברתי ZE ZE ובשיתוף חברת אוצר מפעלי ים המנהלת את נמל תל-אביב

צפוי למשוך השנה דוברים מרתקים במיוחד.

 

האירוע מייצר במה אחרת עבור אנשים שלסיפורם אין מקום בדרך כלל בסדר היום הישראלי.לא מדובר בהכרח על סיפורי הצלחה זוהרים, אלא סיפורים אנושיים מכל הקשת החברתית. סיפורים שנראים לכאורה קטנים אבל במידה רבה מספרים את הסיפור של כל אחד מאיתנו, תוך שהם מתמקדים בקונפליקטים, בקשיים ובהתמודדויות.

 

האירוע כולל שבע הרצאות המתקיימות ברצף על במה אחת בפורמט של כ-10 דקות להרצאה. שני האירועים הראשונים, אשר התקיימו גם הם בהאנגר 11, נחלו הצלחה גדולה. בין המרצים שלקחו חלק בשנים הקודמות היו נהג מונית, צלם חתונות, פקחית חניה, מאבטח בבית ספר ועוד.

 

רשימת הדוברים - אנשים שבדרך כלל לא מרצים 2016

• אדם בני - וידויו של פרסומאי: איך זה להיות שקרן מקצועי

• עמליה אברהם -הפיכת טיפולי הפוריות לבעיה אלגוריתמית

• לין לאור - דימוי גוף, קבלה עצמית וחברה הרסנית

• טלי אלימלך - חירשות היא לא נכות - היא תרבות

• עידן מור/גדי וילצ'רסקי –מהארה עוצמתית להחלטה להיות שניים

• יסמין בכריה –רגל פה רגל שם: על חיפוש אחר זהות בין העולם הערבי ליהודי

• ניר כהן - חיי הרווק התל אביבי

 

ZE.ZE הוא ארגון חברתי מבוסס על קהילה של צעירים, שמייצר פרויקטים בעלי אימפקט חברתי תוך שילוב מודל עסקי. הארגון מאפשר לחברי הקהילה לקחת חלק בפרויקטים ולפתח את עצמם במקביל לעשייה החברתית. לארגון מודל כלכלי בר-קיימא, בו כל הרווחים חוזרים לארגון ומושקעים בקידום ובהקמת פרויקטים חברתיים נוספים. בין הפרויקטים השונים: פילהרמונית הרחוב, פרויקט המאגד קבוצה של נגני רחוב לכדי הרכב מוזיקאלי ייחודיוZOT.ZOT, סטודיולהדפסה המספק שיקום תעסוקתי לאסירות משוחררות ומעניק במה למעצבים צעירים. בעיני רבים, מדובר על אחד הארגונים המבטיחים ביותר בכל הנוגע למגזר הרביעי המתפתח בשנים האחרונות ביתר שאת בישראל.

 

האירוע יתקיים ביום ג, 26.1, בהאנגר 11 נמל תל אביב, פתיחת דלתות 19:30

ניתן להשיג כרטיסים באתר. מחיר כניסה במכירה מוקדמת: 50 שקלים, מחיר רגיל: 60 שקלים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים