שתף קטע נבחר

גדעון תדמור עוזב את דלק קידוחים, יוסי אבו משתדרג

גדעון תדמור, יו"ר דלק קידוחים פורש מהחברה. מנכ"ל דלק קידוחים, יוסי אבו ישמש גם כמנכ"ל אבנר במקומו

יו"ר דלק קידוחים ומנכ"ל אבנר, גדעון תדמור, הודיע לדירקטוריון כי בהתאם להסכם ההעסקה עמו, בכוונתו לצאת לפעילות עסקית עצמאית החל מ- 1.2.2016. מנכ"ל דלק קידוחים, יוסי אבו, ימונה גם למנכ"ל אבנר, ומנכ"ל קבוצת דלק אסי ברטפלד ימונה ליו"ר דלק קידוחים. המינויים החדשים בשותפויות הגז מצטרפים למינויו של יניב פרידמן כמשנה למנכ"ל אבנר ודלק קידוחים אשר דווח לאחרונה.

 

גדעון תדמור מילא שורה של תפקידים בכירים במשק האנרגיה הישראלי כמנהל בכהן פיתוח, יו"ר דלק אנרגיה ובתפקידו הנוכחי כיו"ר דלק קידוחים ומנכ"ל אבנר. בהנהלתו הגיעו שותפויות הגז לאיתור תגליות ים תטיס, תמר ולוויתן.

מימין: גדעון תדמור ויוסי אבו ()
מימין: גדעון תדמור ויוסי אבו
 

בעל השליטה בקבוצת דלק יצחק תשובה: "גדעון תדמור הוא מעמודי התווך של משק האנרגיה הישראלי ויש לו חלק מרכזי חשוב בהפיכת חלום הגז הטבעי כחול-לבן למציאות. יש לי מלוא ההערכה והכבוד לגדעון, ואני רוצה להודות לו באופן אישי על תרומתו לביסוס משק הגז הישראלי ולכלכלת מדינת ישראל".

 

יו"ר דלק קידוחים ומנכ"ל אבנר גדעון תדמור: "הייתה לי הזכות לפעול יחד עם שותפיי בקבוצת דלק ונובל אנרג'י ולקחת חלק בהקמה של תעשיית גז טבעי 'כחול-לבן'. כעת אני מרגיש שהגיעה העת לפנות לדרך עצמאית ולאתגרים חדשים במסגרת חברתי, נאוויטס פטרוליום, ובתחומים נוספים. בשותפויות הגז קיימת שדרה ניהולית מקצועית, מהטובות והמוכשרות שפגשתי במשק הישראלי, שתמשיך להוביל בבטחה את תעשיית הגז הישראלית לשיאים חדשים, לטובת המשקיעים ולטובת החברה הישראלית כולה".

 

מנכ"ל דלק קידוחים יוסי אבו: "השנה הקרובה תהיה נקודת מפנה משמעותית לתעשיית הגז הישראלי, במהלכה נפעל לפיתוח פרויקט לוויתן והרחבת פרויקט תמר. אנו בפתחה של שנת המפנה לתעשיית הגז בישראל, בה יונחו היסודות לביטחון האנרגטי של ישראל לעשרות השנים הבאות. אני מודה לגדעון על היותו מנטור ומודל לחיקוי עבורי ועל תרומתו הגדולה לתעשייה הגז הישראלית והאזורית, ומאחל לו בהצלחה בהמשך דרכו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים