שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   המבצעים הפיננסיים: קופה מקוונת בדמי ניהול מוזלים

   קופת גמל אינטרנטית בדמי ניהול מוזלים, סיוע בנקאי לנשים מוכות, שירות המרת מט"ח גם באפליקציה הבנקאית ופתרונות פיננסיים לעובדי ההייטק - חדש על המדף הפיננסי

   קופת גמל מקוונת בדמי ניהול מוזלים

   חברת אינטרגמל השיקה היום קופת גמל וקרן השתלמות לציבור הרחב כאשר כל הפעילות בהן מבוצעת על פלטפורמה אינטרנטית פשוטה וקלה לתפעול. אינטרגמל מאפשרת לכל אחד ניהול קופת גמל בדמי ניהול בשיעור 0.35% מסך הכסף הצבור בחיסכון, ללא דמי ניהול מההפקדה וללא עמלות למתווכים כלשהם.

    

   כיצד זה עובד? נכנסים לאתר אינטרגמל, מכל מקום ובכל שעה, מקלידים את הפרטים האישיים, מצטרפים ומתחילים לנהל את הכסף האישי בפשטות. החברה היא הראשונה בישראל שאימצה באופן מלא את הטרנד ההולך ומתפשט בכל העולם של השקעה הנצמדת, אך ורק, למדדי שוק מובילים (השקעה במכשירים כגון תעודות סל ולא במניות או באג"ח ספציפיים), כאשר ניתן לשנות מתי שרוצים באופן עצמאי את פרופיל ההשקעה.

    

   סיוע בנקאי לנשים מוכות

   אמנת שירות חדשה, לה שותפים הבנקים בישראל, תסייע לנשים שנמצאות במקלטים לנשים מוכות ובדירות מעבר בהתנהלות הפיננסית, במטרה לאפשר להן לנהל את חייהן הכלכליים, לקראת היום שבו יחזרו למסגרת החיים הרגילה.

    

   האמנה הוולונטרית גובשה בעקבות הסדר אליו הגיעו הפיקוח על הבנקים ואיגוד הבנקים לאחר פניית עמותת "ידיד" וארגון "הקול הנשי", ובשיתוף "רוח נשית", "פורום מנהלות המקלטים לנשים מוכות", "אישה לאישה", "ויצו" ו"נעמת"

    

   שיתוף פעולה אקדמי

   ביה"ס לכלכלה של המסלול האקדמי המכללה למינהל ופסגות- בית ההשקעות הגדול בישראל, השיקו לאחרונה שיתוף פעולה, אשר מטרתו לחבר את הסטודנטים לכלכלה לחזית עולם הפיננסים וההשקעות.

    

   שיתוף הפעולה האסטרטגי יכלול בשנים הקרובות יוזמות משותפות כגון: הרצאות של בכירי פסגות בבית הספר לכלכלה, קורסים משותפים, פגישות של סטודנטים עם הנהלת החברה, כנסים, מחקרים משותפים, סיורים בפסגות, השתלבות בוגרים בתעסוקה בחברה ועוד.

    

   כמו כן, במסגרת שיתוף הפעולה, יאפשר בית ההשקעות פסגות גישה לחומרים עדכניים בנושא שוק ההון הנמצאים בידיו, לטובת עבודות מחקר של הסטודנטים.

    

   בנוסף, במסגרת שיתוף הפעולה יעבירו בכירי פסגות יחד עם מרצי ביה"ס לכלכלה - סמינר מצטיינים, אשר יכלול כ- 30 סטודנטים ולצד תוכן אקדמי יציע גם סיורים בשטח , בבורסה לניירות ערך, במשרדי פסגות וחברות נוספות בשוק ההון.

    

   שירות באפליקציה - גם במט"ח

   בנק הפועלים מרחיב את האפליקציה הבנקאית ומאפשר ללקוחותיו לקבל מידע מפורט על חשבונות המט"ח שלהם ולבצע פעולות המרה בין מטבעות באמצעות האפליקציה.

    (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
   (צילום: shutterstock)
    

   כך יכולים הלקוחות לעקוב בכל רגע אחר התנועות והיתרות בחשבונם, לרכוש מט"ח בקלות כשהם נמצאים בחו"ל, ולהמיר מט"ח בחזרה לשקלים כשחוזרים מהחופשה. בנוסף, הבנק מעניק 50% הנחה בעמלת החליפין בביצוע הפעולה באמצעות האפליקציה.

    

   להזמין מצרכי מזון ישירות מהמקרר

   חברת מסטרקארד השיקה בתערוכת האלקטרוניקה הצרכנית (CES) שהתקיימה בשבוע שעבר בארה"ב, אפליקציה חדשה (Groceries) שתאפשר לצרכנים להזמין מצרכי מזון ישירות ממקרר Family Hub החדש של סמסונג.

    

   Groceries של מסטרקארד היא אפליקציית הקניות הראשונה אשר משולבת בתוך מקרר, ומחברת את הצרכנים לסופרמרקטים מובילים. האפליקציה מגדירה מחדש את חווית קניית מצרכי המזון המשפחתית בכך שהיא מאפשרת לבני הבית לשתף, לבנות, לנהל ולשנות את רשימות המכולת ועגלת הקניות שלהם במהלך השבוע. סדרת מקררי Family Hub של סמסונג תהיה זמינה בארה״ב בלבד החל מחודש מאי השנה.

     

   שירותים פיננסיים

   הייטק-זון מועדון הצרכנות של עובדי ההייטק המאגד 180,000 אלף הייטקיסטים חתם על הסכם שיתוף פעולה בלעדי עם סוכנות הביטוח הייטק להספקת פתרונות ושירותים פנסיוניים ופיננסים לחברי המועדון .

    

   היי-טק סוכנות לביטוח מתמחה במכשירים פיננסיים וביטוחים המותאמים להייטקיסטים ומבססת את פעילותה על תכוניות חדשנית וייחודית שמטרתן יצירת קרנות כספיות ייעודיות לטובת פרישה מוקדמת או היערכות לתרחישי שינוי קריירה וירידה משמעותית בשכר, דאגה מרכזית של ההייטקיסטים.

    

   מסוף אוטומטי למשיכת מט"ח

   חברת אופל בלאנס ,המעניקה שירותים מימון חוץ בנקאיים ומספקת שירותי מט"ח ,מרחיבה את שירותיה וחונכת מכשיר ATM אוטומטי הממוקם בחזית הסניף באשדוד שיפעל 24 שעות ביממה. המסוף האוטומטי מאפשר קניה ורכישת מט"ח ומשיכת מזומנים ללקוחות כל הבנקים.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים