שתף קטע נבחר

נשים נגד קמפיין של fix: "זו פורנוגרפיה"

בשדולת הנשים יוצאים נגד קמפיין לנערות צעירות של רשת ההלבשה התחתונה fix: "רואים בתמונות נערות עם זרנוק בין הרגליים... כופים היפר-מיניות על נערות ואז באים אליהן בתלונות כשמשהו רע קורה". החברה בתגובה: התמונה המדוברת תוסר באופן מיידי

חשבתם שראיתם הכל בתחום הפרסום הפרובוקטיבי? רשת fix השיקה קמפיין להלבשה תחתונה לנערות צעירות, שכולל תמונות החוצות הרבה גבולות של טעם טוב, ושעורר את זעמן של ארגוני הנשים.

 

לכתבות נוספות בערוץ הצרכנות

fix: רשת להלבשה תחתונה לנערות "כמו מעדנייה"

 

"זו ממש פורנוגרפיה", אמרה בראיון לאולפן ynet עו"ד קרן גרינבלט, משדולת הנשים, "אנחנו רואים בתמונות האלה נערות צעירות עם זרנוק בין הרגליים, עם חולצות רטובות... הבעיה היא שהנערות ואחר כך הנשים - אמורות לנווט מצד אחד בין הדרישה המתמדת להגיע לדימוי גוף כזה – רזון ומיניות מוחצנת, ומצד שני כשקורה להן דבר רע כמובן שזו אשמתן, כי הן התלבשו ככה והתנהגו ככה.

 

"כמובן שזו לא אשמתן, אלא אשמת התרבות הזו, שחברות הפרסום לוקחות חלק גדול ממנה... לכפות היפר-מיניות על נערות צעירות ואז לבוא אליהן בתלונות על כל דבר שקורה, זה שם אותן בסד בלתי אפשרי".

 

צפו בראיון:  

 

- מה ניתן לעשות?

גרינבלט: "יש כמה דרכים להיאבק – אחת היא חרם צרכני. ראינו את זה עובד בסיפור של אגדיר וגולדסטאר, בכמה מקרים של פרסומות מאד סקסיטיות.

 

"הדרך השנייה היא להשתמש בהזדמנויות האלה כדי לנהל שיחה אחרת, להציב אלטרנטיבה, לקרוא למורים והורים לדבר עם הנערות על דימוי גוף ופורנוגרפיה".

 

מחברת fix נמסר בתגובה, כי מדובר בפעילות מקובלת סביב השנה האזרחית וכי בחברה מתנצלים אם מישהו נפגע: "התמונות מתוך הפקת אינסטרגם הינן ללא כוונה לפגוע. התמונה המדוברת תוסר באופן מיידי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום : אלי סגל חגי דקל
צילום מתוך הקמפיין
צילום : אלי סגל חגי דקל
מומלצים