שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "אמא יקרה"? אמו של דודו אהרון מחסלת לו את הקריירה

  דודו אהרון היה בדרך למיינסטרים הישראלי עם תואר הזמר המושמע ביותר ברדיו בשנת 2015. חודש אחרי, הקריירה שלו נקברה על ידי לא אחרת מאמא שלו. אבי שושן קורא לו אהרון להתעורר, לשבור שתיקה ולהתחיל להציל מה שנשאר מהקריירה

  החיים והמוות, אמרו חכמנו, בידי הלשון. זה קרה לרבים וטובים לפני דודו אהרון רק שבמקרה שלו, זו דווקא הלשון של אמא שהורגת אותו או יותר נכון את הקריירה שלו. אחרי שבועיים של לינץ' תקשורתי חסר תקדים מצד ציפורה אהרון נגד בנה דודו, לא נותר אלא לקבוע שהחיים, המוות והקריירה ביד הלשון.

   

  מסכן דודו אהרון. לא משנה מה היה שם, הוא מסכן. שום עונש כזה לא מגיע לילד מהורה שלו. בטח לא לילד שכתב לאמא שלו את אחד הלהיטים הגדולים ביותר במוזיקה הישראלית בשנים האחרונות. "אמא יקרה" היא כבר לא. לצערו של אהרון, את השיר הזה הוא כבר לא יוכל לבצע והרדיו יתבזה מלהשמיע אותו. אין במקרה הזה שום אמינות.

   

  אני לא מצליח להבין בעיקר דבר אחד, איך דודו אהרון ממשיך עם מופע האימים של הוריו, שנאבקים בבת זוגו. מראיונות משפילים בתוכנית הרדיו של אליקו, ל"ידיעות אחרונות" ואתמול (א'), בלי שום מודעות כל שהיא, מתוך טקס הסרת כישוף בו השתתפו השניים למצלמות גיא פינס. לראות את זה ולבכות. לא עליהם. הורים שיוצאים למסע צלב נגד ילדם, לא ראויים לסנטימנטים. ברור שההיגיון והשכל הישר לא שם. אלא על אהרון, שהקריירה שלו ספגה נזק אדיר שממנו יהיה לו קשה להשתקם, והסיפור הזה ירדוף אותו לא פחות משל אייל גולן והקטינות וקובי פרץ והשלופים. רק שבמקרה שלו, אלו פאקינג ההורים שלו, והמופע בו הם מככבים גרוע יותר מהמירוץ לנשיאות של דונלד טראמפ.

   

   

  דודו ואמו בימים יפים יותר (צילום: ארן חן צלמים) (צילום: ארן חן צלמים)
  דודו ואמו בימים יפים יותר(צילום: ארן חן צלמים)
   

   

  ובעיקר, איפה אנשי המקצוע סביבו? אלה שאמורים לטפל במשבר שקובר את הקריירה של הזמר, שרק לפני חודש הוכתר למושמע ביותר בשנת 2015? לצערי, אהרון מתנהג כאילו הוא לא חלק ממופע האימה שקורה סביבו. עופר מנחם, היחצן שלו, מסביר בשיחה שהם מנועים מלהגיב או לפעול בשום דרך עקב הוראות שקיבלו מעורכי הדין. ואני שואל: אתם נורמלים? העורכי דין מייצגים מול אייל מלכא, האמרגן שנגדו אהרון הגיש תביעה בדרישה להתרת חוזה. מה עורכי הדין קשורים לג'יהאד שבו ההורים שלו נוקטים נגדו? איפה שליחים שיסבירו להם שלא יתראיינו? איפה המשפחה המורחבת? ובעיקר, איפה דודו שישים לזה סוף? הוא צריך עורכי דין כדי לדבר עם ההורים שלו ולדרוש מהם לשתוק סופסוף?

   

  לצערו של אהרון, זו לא הפעם הראשונה שהמשפחה שלו עושה לו בושות. אחותו עינב כבר התראיינה נגדו כשהוא סירב לתמוך בקריירת הזמרה הכושלת שלה, עד שאהרון נאלץ להסכים, ולו שהיחצן שלה בזמנו לא ימשיך להוציא הודעות לתקשורת בהצעה לראיין אותה מדברת נגד אחיה. ההורים שלו למדו כנראה את השיטה. אני אישית מרחם רק על ההורים של שיר רוזנבלום, חברתו של אהרון, שרואים את הפרסומים נגדה מצד משפחתו של החתן המהולל, וקרוב לוודאי לא מבינים מה הבת שלהם צריכה את החרא הזה ועוד בדברים הזויים כמו כישופים שמתובלים בקללות נמרצות מצד החמה לעתיד.

   

  דודו אהרון הוא זמר מוכשר שהגיע מהסלאמס ובנה את עצמו בזכות כשרון גדול. הוא ידע טוב לנצל את הרקע הקשה ממנו בא כדי לשדר תדמית של ילד טוב וצנוע להורים קשי יום. זה עזר לו כדי לקבל את הכתבה הראשונה בחדשות שם הצטלם ליד אמו המנקה בבית חולים "קפלן". לזכותו, הוא הקפיד לעשות כבוד לאמא כשהעלה אותה לבמה לצדו והקדיש לה את השיר המפורסם, הפך אותה למנטורית ב"הרווק", דאג לה להזמנות לסופי שבוע מתוקשרים כמו התימניאדה  ואף עזר כלכלית. כל זה כנראה לא היה מספיק. לרוע מזלו, החשיפה הזו חזרה אליו כבומרנג.

   

  צר על כל ילד שצריך לעבור לינץ' כזה רק בגלל שהתאהב בבחורה "הלא נכונה". חבל על קריירה שהוכתמה במחי יד בגלל סכסוך משפחתי מכוער שיצא מכל פרופורציה. אייל גולן לדוגמה לא היסס לרגע, גינה את אביו והודיע שניתק איתו כל קשר. אהרון כרגע טומן את ראשו בחול בגלל בושה, עצות גרועות של יועצים או הוראות מעורכי הדין שאולי מבינים במשפט אבל לא בניהול קריירה של זמר. עד שאהרון יתעורר ויגיב בהרחבה, הקריירה שלו סופגת נזק מטורף. הקהל האשכנזי בוודאי שלא יזמין זמר שהוריו מצטלמים עושים כישוף לבנם בטלוויזיה, ועדי העובדים לא ימהרו להזמין את מי שהפך לבדיחה של המדינה ובגלל שפת הרחוב של הוריו והצילום בטקס כישוף, אהרון ממותג כעת כזמר מזרחי נישתי, הכי לא מיינסטרים ובעיקר, הכי לא משה פרץ, מי שהתחיל את הקריירה עם אהרון וכעת מסתכל עליו מלמעלה. עצוב וחבל על אהרון כי לרגע הוא כבר היה בדרך לשם. מה שבטוח, האמא יקרה שלו, עלתה לו ביוקר.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים