שתף קטע נבחר

סאן דור תטוס מטרמינל 1 ותזכה את הנוסעים

חברת סאן דור הודיעה כי תעביר חלק מטיסותיה מטרמינל 3 לטרמינל 1 ותזכה את הנוסעים בפער בין מסי הנמל שמשלמים היוצאים מטרמינל 3 לטרמינל 1. המעבר החל מ-1 באפריל

חברת סאן דור מבית אל על הודיעה היום (ג') כי תעביר חלק מטיסותיה לטרמינל 1 במקום טרמינל 3 ממנו יצאו עד היום. מדובר בטיסות החברה ללובליאנה, טיביליסי, שטוטגרט, ולנסיה ורודוס.

 (צילום: סיון פרג') (צילום: סיון פרג')
(צילום: סיון פרג')
 

הנוסעים בטיסות הללו אמורים להתייצב בטרמינל 1 כדי לבצע בו את הרישום לטיסה ואת הבידוק הביטחוני, ולאחר מכן הם יועברו בהסעה מאורגנת של רשות שדות התעופה לאזור הדיוטי פרי בטרמינל 3, ממנו גם תתבצע העלייה למטוס. נוסעים שטסים עם כבודת יד בלבד, עשו רישום לטיסה אונליין והדפיסו את כרטיס העלייה למטוס, יכולים למעשה להגיע ישירות לטרמינל 3, לעמדת התשאול הביטחוני שממוקמת במתחם שחקים (אחרי הדלפקים) ומשם - להמשיך לביקורת הגבולות.

 

החברה מציינת בהודעתה כי נוסעים שרכשו כרטיס טיסה של סאן דור לפני 18 בינואר 2015 יקבלו החזר על פער מסי הנמל בין טרמינל 3 לטרמינל 1. מדובר בסכום של 13$ לכרטיס טיסה. הנוסעים ששילמו באמצעות כרטיסי אשראי יזוכו אוטומטית לחשבון אליו משוייך הכרטיס ואילו אלה שרכשו כרטיסי טיסה באמצעות סוכני הנסיעות אמורים לפנות לסוכן באופן יזום לקבלת ההחזר.

 

בטיסות החזור של סאן דור לא יחול כל שינוי, הטיסות המגיעות לישראל ממשיכות לנחות בטרמינל 3 כפי שהיה עד כה. 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים