שתף קטע נבחר

עכשיו זה חשד לפלילים: תלונה ראשונה במשטרה נגד איבגי

לפי הדיווח בחדשות 10, במשך שלוש שעות העידה עובדת תיאטרון לשעבר במשטרה וטענה כי השחקן ביצע בה מעשה מגונה. היא הביעה תקווה שנשים נוספות ימסרו תלונות למשטרה נגד איבגי. פרקליטתה: "היא אזרה אומץ, והבינה שללא תלונה למשטרה לא יהיו כלים לחקור את הפרשה"

הפרשה שמסעירה את עולם התרבות עברה מבדיקה משטרתית לחקירה פלילית: עובדת לשעבר בתיאטרון גדול הגישה היום (ב') תלונה במשטרה נגד השחקן משה איבגי בגין מעשה מגונה. כך דווח בחדשות 10. לפי הדיווח, בעקבות התלונה הראשונה בעניינו של איבגי, נגבתה מהמתלוננת עדות שנמשכה שלוש שעות. בסוף העדות החליטה המשטרה על פתיחה בהליך פלילי נגד השחקן.

 

בדיווח בערוץ 10 נאמר עוד כי בארגון השחקנים שח"ם התקבלו השבוע שלוש פניות משחקניות שטוענות כי הוטרדו מינית על ידי איבגי. כמו כן טענו נשים נוספות כי איבגי תקף אותן מינית. המתלוננת במשטרה הייתה זאת שהגישה בשבוע שעבר מכתב התראה לתיאטרון שבו הועסקה לקראת תביעה. במכתב ציינה העובדת לשעבר כי איבגי הטריד אותה מינית לפני כשנתיים באירוע שהתרחש בתיאטרון.

איבגי. חקירה פלילית (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
איבגי. חקירה פלילית(צילום: מוטי קמחי)

 

בדיווח צוין עוד כי המתלוננת מקווה שבעקבות פנייתה למשטרה יגיעו עוד נשים להתלונן נגד השחקן. פרקליטתה של המתלוננת, עו"ד ליאת בהר כהן, אמרה כי "ביממה האחרונה היא אזרה אומץ והחליטה לפנות למשטרת ישראל ולהגיש תלונה רשמית. הסיבה שהיא בחרה לעשות את זה, כי היא הבינה שאם לא תוגש תלונה רשמית למשטרה בגין עבירה שטרם התיישנה, למשטרה לא יהיו כלים לחקור את הפרשה הזאת, והיא מעוניינת שהצדק ייצא לאור ושהדברים יתבררו על ידי הרשויות המוסמכות".

 

הפרקליטה אמרה עוד כי "היא לא מתלבטת רק שבוע, היא מתלבטת כבר שנתיים. הפנייה שלה למשטרה הייתה רצופה בחששות אמיתיים, והיה לה מאוד חשוב היום שנאמר בשמה שהיא הופתעה מהאווירה המכבדת והמכובדת שנהגה בה משטרת ישראל בזמן שהיא מסרה את התלונה שלה, ומאוד היה לה חשוב להבהיר שהיא הרגישה מחוזקת אחרי שהיא מסרה את התלונה שלה ולקוות שכמוה אחרות לא יחששו ויגישו את התלונה הרשמית שלהן למשטרת ישראל". בסביבתו של איבגי אמרו שהוא שמח שלפחות עכשיו המשטרה תוכל לבצע את הבדיקה שלה.

 

איבגי עצמו התייחס אמש בפעם הראשונה לטענות נגדו ואמר בסיום הצגה בכיכובו כי "הפרסומים בימים האחרונים הפכו לי את החיים ושיבשו אותם מהקצה אל הקצה. ימים לא קלים עוברים על המשפחה שלי. יש לי כבוד לכל אדם באשר הוא אדם. כבוד לכל איש ואישה שעבדתי איתם. אני חוזר ומדגיש - מעולם לא ניסיתי במכוון לפגוע באיש. אני לא רוצה להתייחס לזה בתקשורת ורוצה לעשות זאת מול הגורמים המוסמכים במידה שנצטרך".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
איבגי. תלונה ראשונה במשטרה
צילום: מוטי קמחי
מומלצים