שתף קטע נבחר

חשד: משגיח כשרות הוביל עופות ברכבו - ומכר

משגיח כשרות שעובד במשחטה בדרום נתפס מוביל עופות שעברו שחיטה ראשונית במכוניתו, ומוכר אותם לסוחרים ברהט. במשטרה חושדים שערך עסקאות רבות בחודשים האחרונים

 

עופות בתא המטען ()
עופות בתא המטען
 

משגיח כשרות נעצר לחקירה בחשד שגנב עופות שחוטים ומכר אותם לסוחרים ברהט. על פי החשד, את העופות הוביל בתנאים לא ראויים לאחר שעברו שחיטה ראשונית ובכך סיכן את שלום הציבור.

 

הפיקוח העירוני המשולב של עיריית רהט בשיתוף הווטרינר העירוני עצרו את המשגיח, כבן 50, בתום חקירה ממושכת ומעקבים שביצעו אחריו. המשגיח עובד במשחטת עופות גדולה ומוכרת בדרום אך נתפס כשביצע עסקה, ומכר את העופות תמורת כסף בניגוד לחוק ולכללי התברואה.


עופות שמכר המשגיח ברהט ()
עופות שמכר המשגיח ברהט
 

מידע על אודותיו של משגיח הכשרות הגיע למשטרה לפני כמה ימים. יחידת הפיקוח העירוני המשולב בפיקודו של זאביק ליברמן פתחה בחקירה סמויה ובמעקב. במהלך החקירה התברר כי המשגיח, תושב הדרום, נהג בחודשים האחרונים לגנוב עופות שעברו שחיטה ומכר אותם לסוחרים ברהט ולכל המרבה במחיר.

 

המשגיח, כך חושדים, נהג לארוז עופות בשקיות אשפתון גדולות והוביל אותם בתא המטען של מכוניתו. הוא נצפה מבצע את העסקאות בתחנת דלק בכניסה לעיר. הבוקר נתפס "על חם" מבצע עסקה נוספת.

 

אנשי הפיקוח העירוני יחד עם הווטרינר הראשי של עיריית רהט, ד"ר אחמד יונס, ופקחים של רישוי עסקים ארבו לו ומנעו את העסקה. כשפתחו את תא המטען של משגיח הכשרות איתרו יותר מ-80 קילו עופות שחוטים שהוביל שלא כחוק, בתנאי קירור לא מתאימים, ויש חשד כי הובלה כזו תגרום למחלות בקרב הצרכנים. על פי החשד משגיח הכשרות נהג לבצע עשרות עסקאות כאלה בחודשים האחרונים. 

 

בעקבות תפיסתו ואיסוף הראיות הועברה דיווח לחברה שבה עובד המשגיח, והוגשה נגדו תלונה במשטרה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
העופות הובלו בתנאים גרועים
מומלצים