שתף קטע נבחר

ולנטיינ'ס - די!

חופשת הסקי הרומנטית ביום האהבה שנגמרה בהתרסקות על השלג, הרגע הזה בחופה שהכלה והכומר נופלים ביחד לבריכה וההצעה שנגמרה ברע. יום האהבה אצל זוגות רבים היה אמור להיות עוד יום שכולו רומנטיקה ופריחה משותפת - אבל למציאות חוקים משלה. סיפור על אהבה וכישלון

על הנייר, אין כל קשר בין הקדוש הנוצרי ולנטינוס לבין אהבה ורומנטיקה. פשוט בחרו יום, הצמידו אליו כמה קדושים שמתו - וזה תפס (ולא, הוא לא היה אנטישמי). בעידן המודרני האנושות רק מחפשת סיבה לחגוג ולהוציא כסף וכך נולד לו יום האהבה - יום שכולו מתנות ושינוי הסטטוס בפייסבוק למאורסים. לפעמים זה הולך כמו בתסריט: פרחים, ארוחה לאור נרות וכל הקיטש והשמאלץ זורם חלק. אבל לא הכל ורוד ומתוסרט ולפעמים הטיול הרומנטי שרק רציתם לתעד בסלפי או ההצעה שתכננתם כל כך הרבה זמן מול כל המשפחה והחברים - פגשו מציאות מעט עגומה ממה שחשבתם שיקרה. אאוץ'.

 

 

ויש עוד - בשביל האופטימיים

אמנם בכישלונות עסקינן, אבל בתוך כל חוסר ההצלחה הזאת יש גם כאלו שכן שפר עליהם מזלם ויום האהבה הצליח להרים אותם הכי גבוה שאפשר כמו סיפורם של צעיר מאלסקה וחברתו, שקיבלה ממנו כלבלב לרגל יום הולדתה ה-22. אבל זה לא עוד סיפור של כלבלב שהפך לויראלי - על הקולר של הכלבלב היא גילתה טבעת והצעת הנישואים באה כמה שניות לאחר מכן.

 

לסיום - לשאלה מהי אהבה אין תשובה חד משמעית (כמובן), אבל מה שבטוח, היא מעסיקה אותנו הרבה. לכבוד יום האהבה הקרוב, יצא ג'ימי קימל לרחובות ניו יורק בשביל להביא לכם זווית אחרת, יותר תמימה, שתנסה לענות על השאלה. צפו:

 

 

עורכת אחראית: יעל לינזן

כתיבה ועריכה: רפאלה גויכמן

מגישה: שירי הדר

אפטריסט: אסף קוזין

גרפיקאית: ספיר קלדרון

מאפרת: עדיה שיפמן

 

לסרטונים המלאים:

חגיגות יום האהבה שנגמרו בהתרסקות

הלכה הטבעת

מותק החופה השתבשה

רוצה להתחתן איתי? ממש ממש לא! ביי!

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים