שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צפו: ווינפרי ודג'נרס "קוראות" להרוג מוסלמים
  ארגון שורת הדין קורא לאזרחי כל העולם להצטרף לתביעה נגד הטלוויזיה הפלסטינית בהאג. במסגרת הקמפיין נגד ההסתה בשידורי הפלסטינים הופק סרטון שבו דובבו דמויות מובילות בטלוויזיה האמריקנית לקריאה "להרוג מוסלמים". מנכ"לית שורת הדין: "הטרור הנוכחי הוא טרור טלוויזיוני מובהק"

   

  הסרטון של ארגון שורת הדין    (צילום: שורת הדין)

  הסרטון של ארגון שורת הדין    (צילום: שורת הדין)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  נאבקים בתעמולה נגד ישראל: ארגון שורת הדין פתח במערכה נגד ההסתה בטלוויזיה הפלסטינית, שהובילה לרציחתם של כמה ישראלים בגל הטרור הנוכחי. לקראת הגשת תביעה נגד ראשי השידור הפלסטיני בבית הדין הבינלאומי לפשעי מלחמה בהאג, קוראים בארגון לאזרחי כל העולם להצטרף להליך.

   

  אנשי הארגון, שעוסק בפעילות משפטית מול גורמי טרור ברחבי העולם, מתכוונים להגיש את התביעה לבית הדין בהולנד לאחר גיוס של אלפי תובעים. בשורת הדין מציינים כי לתביעה כזו יש תקדים: ראשי הטלוויזיה והרדיו ברואנדה הועמדו לדין בגין פשעי מלחמה עקב הסתה לרצח במלחמת האזרחים במדינתם, ובעקבות כך נשלחו למאסרים ממושכים.

  מתוך הסרטון נגד ההסתה בטלוויזיה הפלסטינית ()
  מתוך הסרטון נגד ההסתה בטלוויזיה הפלסטינית

  דפנה מאיר. נרצחה בעקבות הסתה בטלוויזיה הפלסטינית ()
  דפנה מאיר. נרצחה בעקבות הסתה בטלוויזיה הפלסטינית

  לצורך גיוס התובעים יצא הארגון בקמפיין עולמי, שכולל סרטון שנוי במחלוקת, וקריאה להצטרף באתר שהוקם לצורך העניין. הסרטון כולל הדמיה של מפורסמים בטלוויזיה בארצות הברית, כמו למשל אופרה ווינפרי ואלן דג'נרס, שדמותם מדובבת בקריאה "להרוג מוסלמים". תחת הקריאה מופיעה האמירה: "בטלוויזיה האמריקנית לעולם לא יקראו להרוג מוסלמים – אבל בטלוויזיה הפלסטינית קוראים לרצוח יהודים כל יום".

   

  המחבל הפלסטיני בן ה-15 שרצח בינואר את דפנה מאיר בביתה בעתניאל סיפר כי

  במהלך התקופה שקדמה לפיגוע הוא צפה בשידורי הטלוויזיה הפלסטינית, שהציגו את ישראל כמי ש"הורגת צעירים פלסטינים". בהשפעת התכנים שאליהם נחשף החליט הנער לבצע פיגוע דקירה במטרה לרצוח יהודי.

   

  ניצנה דרשן לייטנר, מנכ"לית שורת הדין, אמרה: "הטרור הנוכחי הוא לא טרור יחידים – הוא טרור טלוויזיוני מובהק. כשטלוויזיה ממוסדת עושה שטיפת מוח לצופים שצריך לרצוח יהודים – הם יוצאים ומבצעים זאת. פעם היינו עוצרים מסיתים במסגדים, כיום פשוט צריך לעצור את ראשי השידור הפלסטיני. זוהי לא דעה, זוהי עובדה שמוכחת בעדויות של הרוצחים עצמם. אני קוראת לכל מי שרוצה לעצור את הטרור, בישראל ובעולם כולו, להצטרף לתביעה. אם לא נעשה זאת, הרצח הבא הוא רק עניין של זמן, ולא רק בישראל".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים