שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  כתובות בגנות אדלשטיין על קיר הפרלמנט הבריטי
  "המנהיג הישראלי הגזען לא רצוי כאן. צריך לעצור אותו". זו אחת הכתובות שהקרינו ארגונים אנטי-ישראליים על קיר הפרלמנט בלונדון, לשם הגיע אדלשטיין אתמול. יו"ר הכנסת בתגובה: "לא מרתיעים אותי"

   

  הקמפיין נגד ביקור אדלשטיין בלונדון

  הקמפיין נגד ביקור אדלשטיין בלונדון

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  חרפה בלונדון: ארגונים אנטי-ישראליים הקרינו אמש (ג') כתובות בגנותו של יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין על קיר הפרלמנט הבריטי לקראת הגעתו לביקור היסטורי בלונדון של יו"ר כנסת. בין היתר נכתב: "המנהיג הישראלי הגזען לא רצוי כאן – לעצור אותו".

   

  כתובות נוספות שהוקרנו היו "להחרים את ישראל", "לעצור את אדלשטיין הכובש הלא-חוקי", "אדלשטיין יו"ר האפרטהייד הישראלי החוצה" ו"המנהיג הישראלי הגזען לא רצוי כאן".

   

  אדלשטיין הגיע אתמול לביקור ראשון בבריטניה ונועד עם שר החוץ הבריטי פיליפ המונד, והודה לו על ידידותה של בריטניה ועל התנגדותה לחרמות על ישראל. על הכתובות שהוקרנו אמר יו"ר הכנסת: "שונאינו לא מרתיעים אותי ואני אנאם בפני חברי הפרלמנט. אמצא בו תומכים ומתנגדים כאחד, וזו הזדמנות עבורי להשמיע ללא היסוס את העמדה הישראלית".

  אחת הכתובות שהוקרנה נגד אדלשטיין בלונדון ()
  אחת הכתובות שהוקרנה נגד אדלשטיין בלונדון

  להמונד אמר אדלשטיין: "החרם משיג תוצאה הפוכה, כי כל מי שמבקש להחרים סחורות שמיוצרות ביהודה ושומרון, פוגע למעשה בפועלים הפלסטיניים שמרוויחים שם את לחמם". באשר להתנחלויות טען שר החוץ הבריטי כי ישראל מפרה את החוק הבינלאומי. אדלשטיין השיב לו: "לפני 11 שנים עזבנו את עזה ופינינו אלפים מבתיהם ומה שקיבלנו זה לא שלום אלא טרור. המצב החמיר בעקבות נסיגתנו מעזה".

   

  אדלשטיין הוסיף: "לצערי הרב, רוב הכספים שמגיעים לעזה מושקעים בטילים ומנהרות ולא ברווחת האוכלוסייה". בנושא האיראני אדלשטיין השיב כי אין לו אמון במדינה שמנהיגיה מבקשים כבר שנים להשמיד את ישראל: "הכחשת השואה ותערוכות של קריקטורות שמגחיכות את השואה שאותן מארגנת ההנהגה באיראן לא זכו לגינוי פומבי של אף אחד, על אף פניותיי בנושא. הכסף הגדול שמגיע לאיראן היום מדאיג, כיוון שחלקו עלול להגיע לחיזבאללה וחמאס שישתמשו בו נגד ישראל".

   

  היום ינאם אדלשטיין בבית הנבחרים הבריטי והוא צפוי לומר: "אי-אפשר לגנות את ה-BDS אבל לסמן מוצרי התנחלויות". אדלשטיין צפוי להתייחס בנאומו גם לראש מפלגת הלייבור ג'רמי קורביין ולומר: "הוא צריך להחליט אם הוא בצד של הטובים או הרעים. הוא לא יכול להכריז שהוא חבר של חמאס וחיזבללה ובאותו זמן לטעון שהוא חבר של העם הפלסטיני".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים