שתף קטע נבחר

"טראמפ - הכי וולגרי שאי פעם שאף לנשיאות"

ביום שלאחר העימות הרפובליקני הסוער שהפך לקרקס, המועמד המיליארדר ניצב בראש הכותרות ובמרכז המתקפות. רוביו, שנקלע לקרב השמצות שעסק במרומז באיבר מינו של טראמפ: "הוא צריך לטעום מהתבשיל של עצמו. שום דבר שאי פעם אמרתי לא מתקרב למה שטראמפ אומר על בסיס יומי"

דונלד טראמפ מוביל בבטחה בפריימריז של המפלגה הרפובליקנית לנשיאות ארצות הברית, והמתקפה נגדו מצד התקשורת ויריביו במפלגה נמשכת. העיתונים "דיילי ניוז" ו"ניו יורק פוסט" פרסמו היום (ו') שערים תוקפניים ולעגניים נגד המיליארדר. במקביל, המועמד מרקו רוביו אמר כי "דונלד טראמפ הוא האדם הכי וולגרי שאי פעם שאף להיות נשיא ארצות הברית". רוביו אמר את הדברים בראיון לרשת CNN, זאת לאחר דבריו של טראמפ בעימות הסוער הלילה שהתייחסו במרומז לגודל איבר מינו.  

"קוד כתום". טראמפ מוצג כאיום ביטחוני ()
"קוד כתום". טראמפ מוצג כאיום ביטחוני
 

 

דונלד טראמפ - כתבות נוספת

מקללה לברכה: כך ממליכים הרפובליקנים את טראמפ

"דונלד ואני לא רבים". מלניה טראמפ מדברת

רדוד, אבל כוכב. מפלצת הרייטינג ששמה טראמפ

תמך בטראמפ והפך לבדיחה: "כריסטי כמו בן ערובה"

החיבוק המדאיג של ה-KKK לדונלד טראמפ

 

"הגודל קובע: דון הרגיש במתקפת נגד למכה שספג מתחת לחגורה" ()
"הגודל קובע: דון הרגיש במתקפת נגד למכה שספג מתחת לחגורה"

לפני כמה ימים, אחרי שטראמפ לעג לרוביו על כך שהוא מזיע יותר מדי וכל הזמן שותה מים, סיפר רוביו באסיפה של אוהדיו שיש לטראמפ כפות ידיים מאוד קטנות ביחס לממדי גופו, והוסיף: "ואתם יודעים מה אומרים על גברים עם ידיים קטנות".

 

 

הלילה על במת העימות שהפך מהר מאוד לקרקס, אמר טראמפ את המילים הבאות: "תסתכלו על הידיים שלי. אף אחד לא פגע מעולם בידיים שלי. מרקו הקטן אמר שיש לי ידיים קטנות כשהוא מתכוון לרמוז שבטח יש אצלי עוד משהו קטן. אז אני מבטיח לכם: אין בעיה. אני מבטיח לכם".

 

 

הבוקר רוביו ערך סבב ראיונות. "לפעמים כשמישהו תוקפני כמוהו, שוב ושוב, הוא צריך לטעום מהתבשיל של עצמו", אמר רוביו. "שום דבר שאי פעם אמרתי לא מתקרב למה שדונלד טראמפ אומר על בסיס יומי". רוביו טוען כי הוולגריות של טראמפ מונעת מהמועמדים לדון במדיניות שתשפיע על העם האמריקני. "רוב השאלות עסקו במה שהוא או היא אמרו", אמר רוביו. "אשמח שיהיה דיון על מדיניות. אני חושב שזה חשוב. אנחנו מדברים על נשיאות ארצות הברית".

שערי העיתונים שתוקפים את טראמפ הפכו כבר לדבר שבשגרה. אתמול פרסם המגזין "טיים" את שער המגזין שיתפרסם במהלך החודש ובו מככב טראמפ. כשתמונת תקריב של המועמד הרפובליקני המוביל מרוחה על השער, עליה סומנו חמש קוביות. על ארבע מהן מסומן וי תחת הכותרות: בריון, שחקן, מרסק מפלגה ודמגוג. רק קובייה אחת נותרה ריקה: "הנשיא ה-45 של ארה"ב".

 

בכך הצטרף המגזין היוקרתי למאבק של הימים האחרונים כדי לעצור את הדהירה של טראמפ, שניצח בגדול ב"סופר טיוזדיי". סירובו של טראמפ להתנער באופן ברור ומובהק מתמיכתם של חברים בקבוצות הדוגלות בעליונות הגזע הלבן, וקבוצות המקושרות לארגונים ניאונאצים, היה מבחינת הממסד הרפובליקני הקש ששבר את גב הגמל.

 

 

כעת החלו הרפובליקנים להתכונן לאופציית של הקמת "מפלגה רפובליקנית עצמאית" כדי להעמיד מועמד מול טראמפ אם הוא יהיה מועמד מפלגתם לנשיאות. שני בכירים רפובליקנים, הסנטור בן סאס מנברסקה ומושל מסצ'וסטס צ'ארלי בייקר הודיעו כי לא יצביעו עבור טראמפ בנובמר אם הוא יהיה המועמד. בראיון לרשת MSNBC איים שוב טראמפ על האפשרות שיתמודד במרוץ כמועמד עצמאי. "המפלגה הרפובליקנית מתייחסת אליי בצורה לא הוגנת. אולי בכל זאת אתמודד כעצמאי ואולי לא".

 

מיט רומני, שלאחרונה דווח שהוא עשוי להתמודד מול טראמפ, תקף אתמול את המועמד הרפובליקני המוביל והגדיר אותו כ"זיוף". טראמפ השיב אש וסיפר שב-2012, כשהפסיד לאובמה במרוץ לבית הלבן, רומני "התחנן" לתמיכתו. "אם הייתי אומר לו 'מיט, רד על הברכיים', הוא היה עושה את זה". לפי טראמפ רומני לא מתמודד שוב כי הוא חושש ממנו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים