שתף קטע נבחר

מייסייז הישראלית תשתף פעלה עם ספקית הפרוות האמריקנית LSY

מייסייז תטמיע את טכנולוגיית המדידה שלה באתר לקניות אונליין של LSY, המספקת פרוות וביגוד יוקרתי. לקוחות יוכלו למדוד את מידות גופם באמצעות חיישנים בסמארטפון, ולבחור אונליין מוצרים המתאימים להם. מייסייז תקבל תמורת הטמעת הטכנולוגיה 100,000 דולר ו-7.5% מסך כלל הכנסות

חברת מייסייז (MySize) הישראלית, המפתחת פתרונות טכנולוגיים למדידה המבוססים על תלת מימד באמצעות הסמארטפון, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם ספקית הפרוות והביגוד היוקרתי מארה"ב LSY, המוכרת תחת המותג "YUDOVSKY". 

 

במסגרת שיתוף הפעולה, החברה תבצע את הטמעת טכנולוגיית המדידה של באתר לרכישות אונליין של LSY, שיעלה לקמפיין פרסום בינלאומי משמעותי ונרחב (בכתובת http://yfur.com/). מייסייז תקבל תמורת הטמעת הטכנולוגיה 100,000 דולר ו-7.5% מסך כלל הכנסות.

 

לקוח שייכנס לאתר יכול להרכיב מראה אופנתי מבלי לעזוב את הסלון, ולהתעדכן מדי יום על דגמים חדשים דרך האתר. המדידה תתבצע באמצעות חיישנים הנמצאים באופן מובנה ברוב הטלפונים החכמים הזמינים בשוק.

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

האפליקציה תאפשר למשתמשים לייצר פרופיל מידות ייחודי להם תוך שהם מודדים עצמם באמצעות הטלפון החכם. האפליקציה תייצר עבורם מעין "תעודת זהות" ייחודית, וכאשר הם ייכנסו לאתר האלגוריתם של החברה יבצע עבורם אדפטציה בין מידות הגוף שלהם ובין מידות הבגדים השונות של כל מותג ומותג, וכך תתבצע התאמה אופטימלית בין הפריט המוצע למידת הצרכן.

 

לחברה קניין רוחני הבא לידי ביטוי בארבעה פטנטים (pending) להתאמת מידה וכלים מקוונים המגבירים את חוויית הלקוח בעת קנייה מקוונת. מייסייז תספק לחברת LSY רשיון מוגבל לשימוש ותטמיע את הטכנולוגיה שלה באתר המקוון של חברת LSY.

 

1 מיליון דולר בשנה הראשונה

חברת מייסייז הוקמה בשנת 2014. החברה מעסיקה 15 עובדים במשרדיה הממוקמים בקריית שדה התעופה.

 

LSY מתחייבת להכנסות על פי הפרמטרים הבאים: בתום 24 החודשים הראשונים תקבל מייסייז סך של לפחות 1 מליון דולר. מהשנה השלישית ואילך תקבל מייסייז סך של 5 מליון דולר לפחות בכל שנה.

 

לפי מייסייז, מנתונים של מועצת הפרוות של צפון אמריקה וקנדה עולה כי סך המכירות בקמעונאות בענף בצפון אמריקה עומדות על על כ-2 מיליארד דולר בשנה. זאת, בנוסף למכירות מבוטיקים של אופנה המוכרים פרוות ובגדי יוקרה מפרווה, אשר הגיעו ל-4 מיליארד דולר בשנה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
קניות ברשת אישה קונה כרטיס אשראי אייפד
צילום: shutterstock
מומלצים