שתף קטע נבחר

מזכ"ל חדש לבני עקיבא: יאיר שחל

פה-אחד בחרה ההנהלה הארצית של תנועת "בני עקיבא" ביאיר שחל לתפקיד המזכ"ל הבא. הוא תושב גוש עציון, אב לשישה שמילא תפקידי הנהגה רבים בתנועה ומחוצה לה. שחל יחליף את דני הירשברג

יאיר שחל הוא המזכ"ל הבא של "בני עקיבא". מליאת ההנהלה הארצית של תנועת הנוער הדתית בחרה בו למחליפו של דני הירשברג, המסיים בקיץ הקרוב כהונה בת חמש שנים בראשות התנועה.

 

<<הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו  >> 

 

שחל (38), תושב גוש עציון ואב לשישה, משמש כיום סגנו של הירשברג וכאחראי על מחלקות הכספים וההגשמה בבני עקיבא. הוא בעל תואר ראשון בחינוך ותואר שני בתנ"ך ממכללת יעקב הרצוג, ובוגר מכון מנדל למנהיגות.

 

קראו עוד בערוץ היהדות :

 

בשנים האחרונות מילא המזכ"ל המיועד שורה של תפקידים בכירים ב"בני עקיבא" ובארגונים נוספים. בין היתר שימש כראש ועדת מפעלים של מועצת תנועות הנוער בישראל וכיום הוא יו"ר מועצת הקבוצות והקהילתיות המשימתיות.

 

ההנהלה הארצית של התנועה קיבלה את המלצת ועדת האיתור בראשות המזכ"ל לשעבר הרב יונה גודמן, שהמליצה פה אחד על מינויו של שחל, וזאת לאחר בחינה מעמיקה של מועמדים ומועמדות בחודשים האחרונים ושלושה סבבי ראיונות שקיימה.

 

מ"בני עקיבא" נמסר כי התנועה מברכת את יאיר שחל על בחירתו לתפקיד ובטוחה כי ימשיך את העשייה המרשימה שמוביל המזכ"ל הנוכחי דני הירשברג.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים