שתף קטע נבחר

פורצת סדרתית: החתולה שגונבת רק תחתוני גברים

גנבה עשרות תחתונים וגרבי גברים ()
גנבה עשרות תחתונים וגרבי גברים

 

יש לה אובססיה לגברים: אישה מניו זילנד פרסמה ברשת החברתית פוסט שבו התנצלה על כך שהחתולה שלה בריז'יט היא גנבת סדרתית. בחודשיים האחרונים, דיווחה היום (יום ב') רשת החדשות הבריטית BBC, הביאה החתולה הטונקינזית בת השש לביתה עשרות זוגות תחתוני גברים ויותר מ-60 גרביים - של גברים בלבד. כי מסתבר, כך דווח, שלחתולה מהעיר המילטון יש אובססיה ללבני גברים.

 

עוד חדשות מעניינות מהעולם בדף הפייסבוק של דסק החוץ

 

שרה נתאן תיעדה את השלל הרב שאותו הביאה החתולה שלה לביתה ופרסמה בפייסבוק ובטוויטר את התמונות של "הגנבת הסדרתית" על ארבע לצד לבני הגברים שגנבה מבתים באזור.

 

Now it's getting silly. This is Brigit's haul from the last two months. Every morning we wake up to more. I've put notes...

Posted by Sarah Nathan on Friday, March 18, 2016

 

הבעלים של החתולה סיפרה ל-BBC שהתחילה לגלות תחתונים מוזרים בין הבגדים שבכביסה שלה. בריז'יט, כך דווח, יצאה בלילה לרחובות העיר המילטון, נכנסה לבתים של זרים ויצאה מהם עם גרביים ותחתונים של גברים. את הלבנים היא הביאה לביתה, חלקם הושארו על המיטה של הבעלים שלה, נתאן.

 

נתאן החליטה לפרסם את סיפור החתולה הגנבת ברשתות החברתיות כדי לאפשר לבעלים של התחתונים והגרביים שנגנבו לפנות אליה ולדרוש אותם בחזרה. "האם חסרים לכם תחתונים?", היא כתבה. "גילינו שהחתולה שלנו גנבה כמות גדולה של תחתוני וגרבי גברים מהשכנים. אנחנו מאוד מאוד מצטערים. הם נמצאים כאן אצלנו ואנחנו רוצים להחזיר אותם".

 

בראיון לעיתון "ניו זילנד הראלד" אמרה נתאן. "זה הכול לבני גברים. זה ממש ממש מוזר. יש לה טעם ממש מוזר. זו ממש אובססיה. לא עובר לילה אחד מבלי שהיא מביאה משהו הביתה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בריז'יט החתולה והשלל הגדול
מומלצים