שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   החידושים הפיננסיים: העברה של עד 50 אלף שקלים באמצעות אפליקציה

   אפשרות לבצע העברות בנקאיות באתר או באפליקציה עד לסך של 50 אלף שקל, שאלות אונליין לבנקאי וספר חדש על הבנקאות הקדומה - חדש על המדף הפיננסי

   בנק הפועלים משיק בימים אלה שני חידושים שמרחיבים את השימושים בערוצים הדיגיטליים: אפשרות לבצע העברות באתר או באפליקציה עד לסך של 50 אלף שקל, גם במועד עתידי, ויכולת ליצור קשר עם בנקאי באמצעות מייל ובאפליקציה.

    

   מעתה ניתן להעביר לצד ג' סכום של עד 50 אלף שקל בהעברה אחת, וכן לתת הוראה לביצוע ההעברה במועד עתידי. חשבון הלקוח יחויב במועד ביצוע ההעברה בפועל, בכפוף לקיום יתרה מספקת במועד הרלוונטי.

    

   בנוסף, לאחר הזדהות, הלקוח יכול לשאול שאלות לגבי החשבון מתוך האתר והאפליקציה ולקבל מענה אנושי מבנקאי.

    

   "מוצרי השנה"

   בטקס "מוצר השנה" 2016 שנערך לאחרונה במוזיאון ת"א, נבחרו כמה מוצרים פיננסיים בתחום הבנקאות והחיסכון.

    

   אפליקציית פסגות "חיסכון בקליק" היא בחירת הצרכנים בקטגוריית מוצר חיסכון פיננסי. כזכור לפני כשנה בהשראת Ted ובנק Westpac הניו זילנדי, פסגות השיק את האפליקציה המאפשרת לחסוך בצורה אימפולסיבית, ממש כפי שהתרגלנו לצרוך. באמצעות האפליקציה ניתן להעביר סכומי כסף קטנים יחסית של 20, 50 או 100 שקלים, ישירות לחשבון חיסכון ייעודי המנוהל בפסגות.

    

   קרן ברנע, סמנכ"לית שיווק ופרסום. ייצגה את פסגות באירוע

   קרן ברנע (מימין) ושני דרפיש ()
   קרן ברנע (מימין) ושני דרפיש
    

   עוד זוכה בתואר, בקטגורית בנקאות הוא שירות UP CONTROL של בנק הפועלים. השירות המאפשר ללקוחות לקבל התראות שונות על פעולות חריגות או יוצאות דופן בכרטיסי אשראי, בעו"ש, בהוראות הקבע ועוד ישירות לטלפון הנייד, ומסייע להם בהתנהלות הפיננסית.

    

   הבנקים בעולם הקדום

   איך עבדו הבנקים של פעם? כלכלת העולם הקדום שלפני תקופת יוון ורומא כמעט ולא נחקרה על ידי חוקרים מתחום הכלכלה. ספר חדש בשם "הכלכלה בשחר ההיסטוריה" מאפשר הצצה למוסדות הפיננסיים של העולם הקדום.

    

   הספר, בהוצאת מגנס, מוכיח שמוסדות כלכליים אלו מילאו תפקיד מרכזי בחיי החברה של מסופוטמיה ומצרים באלף השלישי ותחילת האלף השני לפסה"נ.

    

   עשרות אלפי מסמכים של סוחרים אשורים קדומים הכוללים מכתבים, חוזים, הסכמים עם שליטים ותעודות על דיונים בבתי דין של הסוחרים מאפשרים הוכחת קיום המוסדות, ופותחים צוהר להבנת חיי הסוחרים והתנהלותם הכלכלית.

    

   העשרה פיננסית לסטודנטים

   שיתוף פעולה חדש בין מכללת אופק שוקי הון, המנוהלת על ידי דמיאן סדקוביץ, למכללה למנהל, מאפשר לסטודנטים להשתתף בפעילויות העשרה של אגודת הסטודנטים בתחום שוק ההון, במסגרת מועדון הסטודנטים. המטרה היא להעשיר את ידע הסטודנטים בתחום שוק ההון, הבורסה והמניות, במקביל ללימודיהם בקמפוס.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים