שתף קטע נבחר

אישום: מורה מהמרכז ביצע מעשים מגונים בתלמידים

שלושה תלמידים בני 13-10 נפלו קורבן למורה לתורה כבן 35 שביצע בהם מעשים מגונים, בין היתר גם בנוכחות תלמידים אחרים בכיתה שבה ניהל שיעור. כך על פי כתב אישום שהוגש נגדו. סנגורו: "זו עלילה"

מחנך ומורה לתורה בן 35 מהמרכז, נאשם שביצע מעשים מגונים בשלושה תלמידים בני 13-10. כך עולה מכתב אישום שהוגש היום (ו') נגדו לבית משפט השלום בפתח תקווה.

 

על-פי כתב האישום שהגישה פרקליטות מחוז מרכז, המורה שעבד בבית הספר בין 2012 ל-2014 ניצל הזדמנויות רבות לביצוע המעשים. בין היתר מתואר כיצד קרא לתלמיד לשבת לצדו במהלך שיעור, וכיצד ביצע מעשים מגונים בנוכחותם של תלמידים אחרים בכיתה. בשני תלמידים ביצע מעשים מגונים לאחר שהציג בפניהם סרטים במחשב הנייד שלו. המורה נעצר לפני שבועיים.

 

כתב האישום התבסס על עדויותיהם של התלמידים, ושל יועץ בית הספר ומנהל בית הספר, בנוגע לחשיפת העבירות. בתחילה ככל הנראה טען הנאשם כי כיוון שאחד התיקים נגדו נסגר בעבר, העלילו עליו שוב כנקמה, אך עדת תביעה סתרה את הטענה. הוא טען כי הוא יוצר מגע פיזי קרוב עם תלמידיו אך שלל כל כוונה מינית שייחסו למעשים אלה.

 

 

באישום נגדו נטען כי "ניצל את האמון הרב שרחשו לו תלמידיו, והעובדה שביצע את המעשים במהלך יום לימודים בבית הספר, בנוכחות תלמידים אחרים, מלמדת על תעוזתו ועל תחכום בבחירת מקום ביצוע העבירה. לכן אין לתת בו אמון". בעקבות זאת דרשו את מעצרו עד תום ההליכים".

 

עו"ד אורון שוורץ, המייצג את הנאשם עם עו"ד יוגב נרקיס, אמר כי "יש הרבה מאוד תמיהות שעולות מחומר הראיות. ראינו שהמשטרה בחרה לפסול חלק מהמתלוננים, כנראה שהיא לא מאמינה להם. והסיבה שהיא לא מאמינה להם היא כבר סיבה לחקור טוב טוב מאיפה מגיעה המוטיבציה להעליל את עלילת השווא הזאת על הלקוח שלנו ואנחנו מתכוונים לעשות את זה. הוא טוען שהדברים לא קרו מעולם. הוא טוען שזאת עלילת שווא".

 

למה חיפשו אותו?

 

"יש כמה סיבות אפשריות, אנחנו כרגע ננסה לחקור ולהבין אותן, אבל בהחלט יש כמה עילות שיכולות להיות להוות את הטריגר לעלילה הזאת"  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים