שתף קטע נבחר

צו זמני אוסר על אור 'לפלוש' לדירה בגבעתיים

ביהמ"ש הוציא צו שאוסר על ענבל אור לעשות שימוש בדירה של קבוצת אור סיטי נדל"ן בגבעתיים. זאת לאחר שאתמול דרש המפרק הזמני של הקבוצה, עו"ד איתן ארז, מאור לפנות את הדירה שאליה, על פי טענתו, פלשה בימים האחרונים ואף העבירה אליה את רכושה

בית המשפט המחוזי בתל-אביב הוציא במהלך סוף השבוע צו זמני האוסר על ענבל אור לעשות שימוש בדירה בגבעתיים שאליה פלשה, לפי טענת המפרק הזמני, בימים האחרונים. השופט חגי ברנר קבע כי לא מצא מקום להוציא צו סילוק במעמד צד אחד, אולם הוציא את הצו הזמני עד לתגובתה של אור שתינתן עד ליום שני.

 

אתמול (ו') פורסם ב"כלכליסט" על דרישתו של המפרק הזמני של קבוצת אור סיטי נדל"ן, עו"ד איתן ארז, להורות לענבל אור לפנות את הדירה שאליה, לפי המפרק, פלשה בימים האחרונים ואף העבירה אליה את רכושה.

 

מדובר בדירה הנמצאת בבעלות חברת אליענה אור, מקבוצת אור, בת 5 חדרים ברחוב הל"ה בגבעתיים ועליה משכנתא בסכום של כ-1.5 מיליון שקל לבנק מזרחי טפחות. הדירה כולה משועבדת ללא הגבלת סכום לכיסוי חובות קבוצת החברות לבנק.

 

לפי המפרק הזמני של קבוצת אור, לאחר רישום המשכנתא לטובת הבנק, נרשמה בתחילת חודש מרס הערת אזהרה לטובת שלי נרקיס בשל הלוואה בסכום של 1.5 מיליון שקל שנטלה ממנו אור.

 

הדירה הייתה מושכרת והתפנתה בתחילת החודש, כאשר בין המפרק למי ששימש בא כוחה של אור, עו"ד ראובן בילט, נקבע כי הדירה תישאר פנויה. ואולם, בימים האחרונים הגיעו נציגי המפרק הזמני לדירה ובה מצאו עובדת זרה שטענה כי היא עובדת עבור אור והיא נמצאת לבדה בבית.

 

בא כוחו של המפרק הזמני, עו"ד יואב בן פורת, מצא בדירה עשרות ארגזים וכן רכוש של אור ומשפחתה, שהועברו לדירת החברה. "בחנו את הדירה עמוסת הארגזים שטרם נפרקו", כתב עו"ד בן פורת, "ולמדנו כי החייבת מנסה לפלוש לדירת החברה ולעשות בה כבשלה. ולפיכך מוגשת בקשה זו לסילוק ידה של החייבת מן הדירה של החברה שבפירוק".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים