שתף קטע נבחר

כך השחיתה ענבל אור את ביתה בצפון ת"א

המפרק הזמני של קבוצת אור סיטי נדל"ן הגיש לביהמ"ש תמונות הממחישות כי אור השחיתה את הדירה בה התגוררה עד לאחרונה בצפון ת"א. זאת בתגובה לבקשתה להישאר בדירה בגבעתיים. צפו בתמונות

עו"ד איתן ארז, המפרק הזמני של קבוצת אור סיטי נדל"ן שבבעלות ענבל אור, הגיש הבוקר (ד') תמונות לבית המשפט המראות כיצד השחיתה אור את דירתה ברחוב שוסטקוביץ שבשכונת הגוש הגדול בצפון תל-אביב. בדירה זו התגוררה אור עד לאחרונה בשכירות.

 

הציוד ממשרדי ענבל אור יימכר ב-74 אלף ש'

הנחיה לאור: "השיבי את הצ'קים שלקחת"

"אור לקחה עשרות צ'קים מקופת החברה"

 

בבקשה מתוארים החובות שהשאירה בנכס, בין היתר לחברת חשמל ולעיריית תל-אביב. היא גם בנתה במקום בריכה וג'קוזי באופן לא חוקי בסכום של למעלה מ-100 אלף שקל. התמונות באות כתגובה לבקשת אור לתת לה להישאר בדירה ברחוב הל"ה בגבעתיים.

 

עוד מתאר ארז בבקשה את ההשחתה שנעשתה בדירה. בין היתר, קירות הבית הושחתו, לדבריו, כאשר קירות הגבס נשברו במקומות שונים ונעשו בהם חורים. על קירות הבית קיימות כתובות צבע. מצלמות הביטחון במעגל סגור בנכס נתלשו ממקומם וכן טלוויזיות שהיו במקום והותירו חורים בקיר. חלק מדלתות החדרים בבית נותקו ממקומם, חלקן על ידי שבירת צירי הדלתות.

 

נזכיר כי היום בצהריים אמורה אור להשיב לקופת המפרק את כל ההמחאות שלטענתו נטלה מהכספת במשרדה לאחר שניתן צו הקפאת ההליכים. זאת בעקבות החלטה שניתנה שלשום על ידי שופט בית המשפט המחוזי בתל-אביב, איתן אורנשטיין.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדירה של ענבל אור בצפון ת"א
צילום: מוטי קמחי
ענבל אור
צילום: מוטי קמחי
מומלצים