שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  צילום: Gettyimages

  מותו של פרינס - לא התאבדות: "מנת יתר רק ימים לפני כן"

  במסיבת העיתונאים שכינס השריף המקומי עם תום נתיחת גופתו של פרינס נאמר כי המסקנה הראשונית היא שהמוזיקאי לא שם קץ לחייו. גופתו נמסרה למשפחתו לשריפה, לאחריה התקיים טקס לוויה צנוע בנוכחות מקורביו. במקביל חשף אתר TMZ כי אשפוזו של הזמר לפני שבוע נבע ממנת יתר

  נתיחת גופתו של פרינס, שנמצא ביום ה' כשהוא ללא רוח חיים, התקיימה אתמול (ו') ותוצאותיה יתפרסמו בעוד מספר שבועות. בסופה הועברה לחזקת משפחתו, שבחרה לשרוף אותה. לאחר מכן התקיים טקס לוויה פרטי בנוכחות "אהוביו, בני משפחתו וחבריו של הזמר", כך מסר איש יחסי הציבור שלו.

   

  שעות ספורות לאחר הנתיחה כינס ג'ים אולסון, השריף של מחוז קארבר אשר במינסוטה, מסיבת עיתונאים, על מנת להטיל מעט אור על נסיבות מותו של המוזיקאי. לדבריו, הצוות רפואי שהוזעק לאולפן ההקלטת של פרינס בפייזלי פארק, ניסה לבצע בזמר החייאה, אך זו לא צלחה ומותו נקבע 7 דקות לאחר השעה עשר בבוקר. אולסן הדגיש שפרינס היה לבוש, וכי בשלב זה אין למשטרה סיבה להניח כי מדובר בהתאבדות, לפחות בשלב זה של החקירה.

   

  לא התאבד. פרינס ()
  לא התאבד. פרינס

  להתראות, נסיך:

  הזמר פרינס הלך לעולמו בגיל 57

  "איבדנו אגדת מוזיקה": העולם נפרד מפרינס

  שיר פרידה: הלהיטים הגדולים של הנסיך

  אובמה נפרד מפרינס: "אייקון שעשה הכל"

  האייפל לבש סגול: מחוות לפרינס מסביב לעולם

  על פרינס, הגאון שהביא לנו שוב ושוב את הגרוב

   

  אולסון הוסיף כי לא נתגלו אצל הזמר סימני טראומה וכי פרינס נצפה לאחרונה בסביבות השעה שמונה בערב קודם לכן, כאשר הוסע חזרה לביתו על ידי מכר. "היות ומדובר במוות נטול עדים של מבוגר בגיל העמידה, ההחלטה הייתה לחקור את זירת האירוע. מדובר בהליך שגרתי".

   

  זמן קצר לאחר מכן, חשף אולסון כי אנשי הצוות של הזמר ניסו לצור עמו קשר בבוקר יום חמישי, ומשלא הצליחו לעשות זאת הם הלכו לבדוק לשלומו בביתו שבפייזלי פארק. עובדיו של המוזיקאי מצאו אותו מחוסר הכרה. ההנחה הרווחת היא כי פרינס היה האדם היחיד במקום בזמן מותו."הוא היה אדם מאוד פרטי", אמר אולסן. "(העובדה שהיה לבדו) איננה דבר חריג".


   (צילום: Gettyimages) (צילום: Gettyimages)
  (צילום: Gettyimages)

  כחלק מהחקירה, תבדוק המשטרה את עברו הרפואי של הזמר אך אולסון סירב לענות על השאלה האם שוטריו לקחו עמם חפצים שעלולים לשמש כראיות מביתו של הזמר, וטען כי פרט למקרה זה – לא הוזעקה המשטרה לביתו של פרינס במהלך השנה האחרונה. 

   

  אולסון הבהיר כי שוטריו עזבו את המקום בשעות אחר הצהרים של יום חמישי, וכי תיק החקירה יישאר פתוח עד הגעתן של תוצאות נתיחת הגופה. פרינס נמצא ללא רוח בביתו אשר במינסוטה. הוא היה בן 57 במותו.

   

  בתקופה האחרונה ביטל פרינס כמה הופעות ורק בשבוע שעבר חווה מקרה חירום רפואי ואושפז לאחר שמטוסו הפרטי נאלץ לבצע נחיתת חירום בעקבות זאת. אתר TMZ דיווח כי הטיפול שניתן לזמר היה "זריקת הצלה" בעקבות מנת יתר של סמים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים