שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חובי סטאר: "חטפתי את האגרוף עבור כולם, רוסיה צריכה להשתנות"
  אחרי שפורסם כי דרכונו של חובי סטאר הושחת עם כניסתו לרוסיה, אומר נציג ישראל לאירוויזיון שחש מושפל בעקבות התקרית. בשיחה עם ynet הוא קרא לשינוי: "הם צריכים ללמוד להיות שוויוניים עם כולם"

  "אתם שומעים שם ברוסיה? תשתנו. תלמדו איך להיות שוויוניים עם כולם", אומר היום חובי סטאר לאחר שפורסם ב-ynet כי דרכונו הושחת בנמל התעופה במוסקבה, עם כניסתו למדינה. "אולי בגלל שזה קרה במה שאני מכנה 'בועת האירוויזיון', טוב שזה קרה. אני חטפתי את האגרוף עבור כולם, אבל אולי עבור האדם הבא כמוני שיגיע לרוסיה – יהיו כבר חוקים חדשים", הוסיף.

   

  חובי סטאר בראיון    (עורך תוכן: עמית קוטלר)

  חובי סטאר בראיון    (עורך תוכן: עמית קוטלר)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  לדבריו של חובי, נציג ישראל באירוויזיון שביקר ברוסיה במסגרת סיבוב הקמפיין שלו באירופה לקראת התחרות בחודש הבא, הוא חש מושפל בעקבות הפרשה. "נכנסנו לרוסיה, והם לא מחבבים את הלוק שלי. הם קרעו לי את הדרכון בכניסה, והפקיד חשב שזה נורא מצחיק. ביום למחרת הייתי צריך לצאת מרוסיה ולא היה לי איך, אז הייתי צריך להגיע לשגרירות הרוסית ולהנפיק דרכון וללכת להצטלם חמש דקות לפני שאני עולה לבמה. היה בלגן שלם רק בגלל שהם לא אהבו את מי שאני", סיפר ל-ynet.

   

  עם זאת, חובי אומר כי גם בארץ קצת קשה לאנשים להבין אותו. "מחוץ לגבולות ישראל מבינים אותי, במיוחד באירופה", אמר והוסיף כי הבעיה עם רוסיה אין בה כדי להעיד על יחסיו כלפי המתמודד הרוסי באירוויזיון, סרגיי לזרב. "אין לי כל תלונה נגדו".

   

  הראיון של חובי סטאר במלטה

  הראיון של חובי סטאר במלטה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  מאז פרסום הסיפור מקפיד חובי לומר כי הוא לקח את התקרית למקומות הטובים והנכונים לו. "אני אומר - אהבה זה בחינם אז בוא ניתן אותה וזה רק מחדד את העניין של השיר שזה פשוט שיר על שוויון".

   

  את התקרית ההומופובית המשפילה בשדה התעופה של מוסקבה, אף שאירעה כבר לפני שבועיים, העדיף חובי לשמור לעצמו עד עתה. "לא דיברתי על זה עד עכשיו כי אני מעדיף לא למשוך סיפורים שליליים לכיוון שלי", הסביר. אמש סיפר עליה בראיון במלטה, שבה הוא שוהה כעת במסגרת הקמפיין שלו, והיום הפרשה כבר היכתה גלים, וסוקרה בכלי תקשורת מרכזיים באירופה. בראיון ל-ynet, שיתפרסם במלואו בקרוב, אמר כי הוא זוכה למבול של הודעות תמיכה מכל נציגי תחרות האירוויזיון וממעריציה, ובראשן סדרת הודעות מרוסיה שאומרות "רוסיה אוהבת אותך". "מדובר באנשים שיודעים שזה לא לעניין לעשות כזה דבר", אמר.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הטבות למנויים
  מומלצים