שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  המשטרה לגופשטיין: "אם תפר סדר ננקוט צעדים"
  פעיל הימין הקיצוני, אשר מתכוון להגיע הערב למשחק בין בית"ר ירושלים לבני סכנין, הוזהר ע"י קצין משטרה לא לעורר פרובוקציות והשיב: "אבוא לראות את המשחק". עו"ד איתמר בן גביר: "יש חשש למדיניות גזענית של המשטרה נגד יהודים"
  פעילי הימין הקיצוני, עו"ד איתמר בן גביר, ברוך מרזל ובנצי גופשטיין, יחד עם פעילי להב"ה נוספים, מתכוונים להגיע הערב לטדי למשחק מול בני סכנין. עו"ד בן גביר טוען כי קצין חקירות ממשטרת ירושלים התקשר לגופשטיין ןהזהיר אותו לא ליצור פרובוקציות.

   

  קצין המשטרה אמר בין היתר בשיחה עם גופשטיין: "אני מתקשר להזהיר אותך שלא תעבור על שום חוק, שלא תעורר פרובקציות ושלא תפר את הסדר הצבורי במגרש ומחוצה לו. אם תעשה כך ננקוט נגדך צעדים לפי החוק". גופשטיין השיב: "אני בא עם עו"ד בן גביר ואיתמר מרזל לא לעבור על החוק, אלא להנות מהמשחק".

   

  "הניסיון להלך אימים פסול". איתמר בן גביר (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
  "הניסיון להלך אימים פסול". איתמר בן גביר(צילום: עידו ארז)

   

  קצין המשרה הדגיש: "צפייה נעימה. אתה מוזהר. תבוא כמו כל צופה. שלא תבצע שום פרובוקציה, שלא תקרע קריאות גזעניות ושלא תעבור על שום חוק במגרש או מחוצה לו".

   

  עו"ד בן גביר אמר: "הניסיון להלך אימים על צופי משחק כדורגל, גם אם הם פעילים למען עם ישראל וארץ ישראל בימים כתיקונם, הוא ניסיון פסול וחמור. מכל מקום, לא שמענו על שיחות כאלה שהמשטרה ערכה לאוהדי סכנין ושוב יש כאן חשש למדיניות גזענית של משטרת ירושלים נגד יהודים". בנצי גופשטיין: "אני מקווה שמבחינת משטרת ירושלים הנפת דגל ישראל לא מהווה עבירה. אגיע למשחק יחד עם פעילי להבה ונבהיר לסכנין - "פה זו מדינת היהודים".

   

  המשטרה תלווה את האוטובוס של בני סכנין מהיציאה עד לאצטדיון טדי ובחזרה. מהמשטרה נמסר :"משטרת ירושלים השלימה היערכותה לקראת משחק הכדורגל

  בין בית"ר ירושלים ו בני סכנין. בהתאם להחלטת מנהלת הליגה, המשחק יתקיים באצטדיון טדי ללא אוהדי קבוצת הכדורגל בני סכנין. למעלה מ-100 שוטרים וכ- 250 סדרנים יתפרסו היום באצטדיון ומחוצה לו לשמירת הסדר והביטחון, הסדרת והכוונת התנועה. שערי האצטדיון יפתחו לכניסת קהל בשעה 19:00 ויתבצע בידוק מוקפד של הנכנסים לתחומי האצטדיון לשם השמירה על הביטחון והבטיחות של האוהדים".  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים