שתף קטע נבחר

איתי שכטר ימשיך בבית"ר בעונה הבאה

הקבוצה החליטה לממש את האופציה על החלוץ המושאל ממכבי חיפה. סוכנו של עומר אצילי, רונן קצב פירסם הודעה נגד טביב: "הוא הבטיח להתנכל וקיים"

חלוץ בית"ר ירושלים, איתי שכטר ישחק בקבוצה גם בעונה הבאה. לבית"ר הייתה אופציה להאריך את השאלתו של החלוץ ממכבי חיפה והיום (ש') היא הודיעה כי החליטה לממשה.

 

 

בתווך, פרשת עומר אצילי מסרבת לרדת מהכותרות. שבועיים לפני הבוררות בעניינו, סוכנו של השחקן, רונן קצב, טוען כי הבעלים של בית"ר ירושלים, אלי טביב מתנכל לאצילי.

 

קצב פירסם היום (ש') הודעה בעניין אצילי: "מחברים את אצילי לכל מיני מועדונים. כולם כאילו עוקבים אחרי תוצאות הבוררות שמטרתה כאילו לקבוע את מחירו של אצילי. מבולבלים? נעשה לכם סדר - 'מישהו' מנסה לשפר עמדות לפני הבוררות ולהעלות את מחיר 'הסחורה' תוך טשטוש עיני הבורר".

 

קצב המשיך: "כשאתה שותק ואנחנו שותקים מעל לחודשיים כל אחד יכול לכתוב מה שבא לו, כולל הפעלת מניפולציות על בוררות שעתידה לבוא והצגת מצג כאילו כל השאלה בבוררות היא רק שאלת המחיר, תוך כדי הצגת שלל קבוצות מתעניינות. אני רק מבטיח ומתחייב קבל עם ועדה: אין מאחורי המהלך לבוררות אף קבוצה שתומכת באצילי או מחכה לו, או שהבטיחה לו משהו או שהוא הבטיח לה. העובדות הן ברורות - מהרגע שאצילי ביקש לדחות את המשא ומתן לחוזה חדש עד לסוף העונה הוא כבר מעל לחודשיים בחוץ (מאז הגשת הבוררות הוא "פתאום" משחק, שוב - כדי להראות משהו אבל בקושי). כמו שטביב הבטיח וכמו שטביב עשה לקודמיו (כחילה למשל). אני, כמייצג, לא יכול לתת לדבר כזה לקרות במיוחד שטביב אמר מפורשות שזה ימשיך גם בעונה הבאה והבטיח להתנכל לשחקן - הבטיח וקיים, מקיים ומתכוון לקיים".

 

קצב: "מאז שאצילי ביקש לדחות את המו"מ הוא בחוץ" (צילום: גיל נחושתן) (צילום: גיל נחושתן)
קצב: "מאז שאצילי ביקש לדחות את המו"מ הוא בחוץ"(צילום: גיל נחושתן)

 

קצב ציין: "אצילי ניגש לבוררות כדי שיבחן את העובדות האמיתיות וכדי שיקבעו מה מותר ומה אסור והאם לא נחצו כל הגבולות המותרים ביחסי עובד מעביד בשנת 2016. זה כל הסיפור. השאר זה סיפורי מעשיות שכל המחזה ההזוי שראינו אתמול בכלי התקשורת השונים הוא חלק ממנו. אז שלא יעבדו עליכם ושיהיה שבוע טוב ובשורות טובות".

 

תגובתו של אלי טביב תובא כשתתקבל.


פורסם לראשונה 07/05/2016 18:16

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים