שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

HOT בקמפיין חדש לשיפור השירות

רנו מצטיינת, ציפי רפאלי מתחבקת עם הלפרין, מורי ארקין משקיע 13 מיליון שקל. רכילות עסקית

כוכבי הסדרות של HOT, לירית בלבלן (נעמי כפית) מהסדרה "הבורר", עוז זהבי וחן אמסלם מהסדרה "זגורי אימפריה" ויוצרי הסדרה "פצועים בראש", חנן סביון וגיא אמיר, יובילו את הקמפיין החדש של החברה, שיצא לתקשורת בימים הקרובים, תחת המסר "משהו טוב קורה בשירות של HOT". מטרת הקמפיין להציג את השיפור בשירות הלקוחות של החברה, ולהציג שירותים חדשים, כמו שירות אישי בצ'אט. מהחברה נמסר, כי בניגוד לקמפיינים ההומוריסטיים בעבר, הפעם הדמויות יצאו מהסט ומהדמות, וידברו על נושא השירות במישרין בכובד ראש וברצינות, כדי להוכיח את מדיניות החברה בנושא השירות. טל גרנות-גולדשטיין, מנכ"לית HOT: "העלאת קמפיין בנושא השירות היא מסר חד משמעי ללקוחותינו, שהשירות הוא עמוד תווך בחברה".

 

 

צילום מתוך הקמפיין: חן אמסלם, עוז זהבי, לירית בלבן, גיא אמיר וחנן סביון ()
צילום מתוך הקמפיין: חן אמסלם, עוז זהבי, לירית בלבן, גיא אמיר וחנן סביון

 

ציפי רפאלי מתחבקת

יבואן הפלדה ויו"ר עמותת אפ"י אספרגר, דורון הלפרין, ידע שהוא הולך למסיבת יום העצמאות של חברת קנדה ישראל. מה שהוא לא ידע, שהוא יפגוש שם את ציפי רפאלי, אותה הוא מכיר מגיל 15, אז גרו באותו רחוב. הנוסטלגיה נשפכה כמים.

ציפי רפאלי ודורון הלפרין (צילום: אביב חופי) (צילום: אביב חופי)
ציפי רפאלי ודורון הלפרין(צילום: אביב חופי)
 

ליאורה עופר – פורצת דרך

לראשונה, תעניק דן אנד ברדסטריט ישראל אות "אישה פורצת דרך" לליאורה עופר, כהוקרה על פעילותה העסקית ועל תרומתה למשק, זאת במסגרת אירוע המצוינות העסקית של ישראל ל 2016, שתערוך החברה בסוף החודש. את ההחלטה על מקבלי הפרס קיבלו חבר שופטים, בהם אדוארדו אלשטיין, יו"ר ובעלים IDB, סמדר ברבר צדיק, מנכ"לית הבינלאומי, סגי איתן, מנכ"לית נכסים ובניין, רוחה לוין מנכ"לית גזית גלוב, אמנון נויבך,יו"ר הבורסה.

ליאורה עופר (צילום: ורדי כהנא) (צילום: ורדי כהנא)
ליאורה עופר(צילום: ורדי כהנא)

  

המסיבה של שמלצר

לאחר שתלו את הדגל הארוך על ההיכל, ערכה קבוצת שלמה ביום העצמאות אירוע ענק לכ- 5000 עובדי הקבוצה ובני משפחותיהם. מלבד המופע, בהשתתפות עובדי החברה, פינוקי קולינאריה והפעלות, העניקה עתליה שמלצר, הבעלים, מלגה ללימודי תואר ראשון מקרן המלגות על שם שלמה שמלצר ז"ל לשיר רובין, אחת העובדות.

ישראל רייף, טובי שמלצר, עפרה רייף, עתליה שמלצר ואסי שמלצר (צילום: שי שבירו) (צילום: שי שבירו)
ישראל רייף, טובי שמלצר, עפרה רייף, עתליה שמלצר ואסי שמלצר(צילום: שי שבירו)

 

ארקין משקיע בביוסייט

ד"ר רות בן יקר, מנכ"לית ביוסייט ישראל, נראתה יותר משמחה לשם הידיעה, כי איש העסקים מורי ארקין הוביל השקעה של 13 מיליון דולר בחברה אותה היא מנהלת, המתמקדת בפיתוח טיפול חדשני לסרטן הדם. להזכיר, את עיקר הונו עשה ארקין ממכירת חברת 'אגיס', שהייתה בבעלות משפחתית, לחברת התרופות 'פריגו', בסכום של 831 מיליון שקל.

מורי ארקין  (צילום בועז אופנהיים) (צילום בועז אופנהיים)
מורי ארקין (צילום בועז אופנהיים)

 

רות בן יקר ()
רות בן יקר
 

רנו - יבואן מצטיין

בכירי קבוצת קרסו חגגו את השקת רכב הפנאי, רנו קדג'אר. במהלך האירוע, שנערך באולם התצוגה החדש של רנו בפ"ת, עדכן איציק וייץ, מנכ"ל קבוצת קרסו, כי הקבוצה זכתה בפרס הבינלאומי של רנו, כיבואן המצטיין לשנת 2015. ענת מילוסלבסקי כחלון, מנכ"ל רנו בישראל, נראתה נרגשת.

ענת מילוסלבסקי כחלון ואיציק וייץ (צילום: אלעד גוטמן) (צילום: אלעד גוטמן)
ענת מילוסלבסקי כחלון ואיציק וייץ(צילום: אלעד גוטמן)
 

גליקריה והחומוס

הזמרת גליקריה הגיעה להופעה בישראל עם צוות של הטלוויזיה הספרדית, שמפיק סרט על חייה. כחלק מחייה, החליטה להפגין את אהבתה לחומוס הישראלי, אותה חלקה עם חברתה, מנכ"לית מלון פורט אנד בלו תל אביב, הילה זמיר.

צ'יקיטיטה (כתבת העיתון הספרדי), לארה מלר, גליקריה, הילה זמיר (צילום: שרון היכל) (צילום: שרון היכל)
צ'יקיטיטה (כתבת העיתון הספרדי), לארה מלר, גליקריה, הילה זמיר(צילום: שרון היכל)

 

זוכרים את אדמונד

צמרת עולם המשפט הישראלי לדורותיו התכנסה בבית לשכת עורכי הדין בת"א, וקיימה טקס הענקת מלגות מטעם קרן אייסף, לזכרו של שופט העליון, אדמונד לוי, לציון שנתיים לפטירתו. בנוכחים: שופטי בית המשפט העליון בעבר: מאיר שמגר, אהרון ברק, דורית בייניש ואשר גרוניס, נשיאת בית המשפט העליון המכהנת, השופטת מרים נאור, בני משפחת השופט, תומר סמרקנדי, מנכ"ל קרן אייסף, שהעניק את פרס אדמונד לוי למצוינות ל 2016 לסטודנטית עדי כץ מאוניברסיטת חיפה.

תומר סמרקנדי,עדי כץ, מאיר שמגר ורעייתו (צילום: עופר עמרם) (צילום: עופר עמרם)
תומר סמרקנדי,עדי כץ, מאיר שמגר ורעייתו(צילום: עופר עמרם)

 

אור לאמהות שכולות

רונית חוטר ישי, מנכ"לית מלון גראנד קורט בירושלים, בשיתוף עמותת אור למשפחות שכולות, בראשותה של אירית גונדרס, אירחה במלון עשרות אימהות שכולות למפגש מעצים. המלון תרם ארוחת בוקר וטיפולי פינוק ויופי, אותן העניקו 50 מאפרות ומניקוריסטיות. בנוסף התקיימו הרצאות על הומור, וריקודי זומבה.

אימהות שכולות עם עירית גונדרס (צילום: מורג ביטון) (צילום: מורג ביטון)
אימהות שכולות עם עירית גונדרס(צילום: מורג ביטון)

 

ברהום באונסק"ו

ד"ר מסעד ברהום, מנהל "המרכז הרפואי לגליל", השתתף בהשקת תערוכה בינלאומית במטה ארגון אונסק"ו בצרפת, כאורח הקונגרס היהודי העולמי. הצלם שחר עזרן תיעד את פעילות התוכנית "קדימה מדע- קו אור", המופעלת בסיוע התורמים פיליפ והילדה סאסא סטון, במטרה לסייע לילדים, בהתמודדות עם קשיים בתקופת האשפוז. בהשקת התערוכה השתתפו עשרות שגרירים, בהם שגריר ישראל OECD ולאונסק"ו, כרמל שאמה הכהן. 

 ד"ר מסעד ברהום, רוברט זינגר, אירנה בוקובה, כרמל שאמה הכהן, פיליפ והילדה, סאסא סטון, סוניה גומז דה מסקיטה (צילום: שחר עזרן) (צילום: שחר עזרן)
ד"ר מסעד ברהום, רוברט זינגר, אירנה בוקובה, כרמל שאמה הכהן, פיליפ והילדה, סאסא סטון, סוניה גומז דה מסקיטה(צילום: שחר עזרן)

 

סינגפור מהדקת קשרים

פרופ' Hang Chang Chieh מסינגפור לביקור ראשון בישראל, והשתתף בישיבת דירקטוריון עם הנהלת Trendlines במשגב. האנג, אחד הדירקטורים הבלתי תלויים של הקבוצה מאז הנפקתה לבורסה בסינגפור, משמש ראש אגף ניהול, הנדסה וטכנולוגיה באוניברסיטה הלאומית של סינגפור. טוד דולינג'ר וסטיב רודס, מנכ"לים משותפים בטרנדליינס, ציינו את העובדה, כי הסינגפורים תרים אחר השקעות והידוק הקשרים העסקיים עם ישראל.

הדירקטוריון: פרופ' האנג (שישי מימין) (צילום: טרנדליינס) (צילום: טרנדליינס)
הדירקטוריון: פרופ' האנג (שישי מימין)(צילום: טרנדליינס)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים