שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  למשטרה ראיות נגד שרה נתניהו ב-3 פרשיות שונות

  רעייתו של ראש הממשלה חשודה בקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות. נגד סמנכ"ל משרד ראש הממשלה עזרא סיידוף ישנן ראיות לביצוע מעשים פליליים בארבע פרשיות. משפחת נתניהו: "הגברת נתניהו לא ביצעה עבירה כלשהי". בתוך כך, המשטרה העבירה לפרקליטות את חומר החקירה נגד מני נפתלי. גורמים במשטרה אמרו כי אין ראיה לכך שהטריד מינית עובדת

  שרה נתניהו, רעייתו של ראש הממשלה, חשודה בקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות בשלוש פרשיות שונות. כך מתברר אחר הצהריים (יום א'), כמה שעות לאחר שהמשטרה הודיעה כי סיימה את החקירה והעבירה את החומר לפרקליטות. בניגוד לנעשה בהודעות מסוג זה, הפעם לא הודיעה המשטרה באופן רשמי ופומבי על המלצתה.  

   

  על פי ממצאי החקירה עולה כי נגד שרה נתניהו נאספו ראיות להעמדה לדין בשני מקרים שבהם הוזמן אוכל על חשבון מעון ראש הממשלה, ומקרה נוסף בפרשיית המטפלת של אביה, שעל פי החשד מומנה מתוך כספי מעון ראש הממשלה.

   

  ממשפחת נתניהו נמסר בתגובה בפוסט שפורסם בעמוד הפייסבוק של ראש הממשלה: "בהודעת המשטרה לא הייתה שום המלצה להעמיד לדין את הגברת נתניהו. בניגוד לפרסומים, הגברת נתניהו לא ביצעה עבירה כלשהי. הטענות השונות שעולות באמצעי התקשורת יתבררו כעורבא פרח כפי שקרה עם כל הטענות שהוטחו במשפחת נתניהו לאורך השנים".

   

  נתניהו ניסתה לטעון בחקירתה כי היא לא עשתה כלום ללא אישור, אבל החוקרים הצליחו להשיג ראיות על מעורבותה בכל קבלת ההחלטות.

   

  ניר חפץ, יועץ התקשורת של ראש הממשלה

  ניר חפץ, יועץ התקשורת של ראש הממשלה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  נגד סמנכ"ל משרד ראש הממשלה עזרא סיידוף יש ראיות לביצוע מעשים פליליים בארבע פרשיות של מרמה והפרת אמונים וסיוע לקבלת דבר במרמה, גם כן בפרשיות הזמנות האוכל, המטפלת והחשמלאי. נגד החשמלאי אבי פחימה התגבשו ראיות בגין זיוף וקבלת דבר במרמה.

   

  בתוך כך, המשטרה העבירה לפרקליטות את חומר החקירה בעניינו של מני נפתלי, אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה, שנחשד בהטרדה מינית של עובדת. גורמים במשטרה אמרו כי אין ראיה לכך שנפתלי ביצע עבירה. אב הבית לשעבר הכחיש לכל אורך החקירה כי הטריד מינית עובדת, וטען כי מדובר בנקמה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים