שתף קטע נבחר

פינוי-בינוי בת"א: 630 דירות בשכונת יד אליהו

חברת אשדר נכנסת כשותפה לפרויקט פינוי-בינוי שמקדמת חברת NSA במזרח ת"א. במסגרתו יהרסו 17 בניינים עם 206 דירות ישנות, לטובת כ-10 בניינים בני 9 קומות ושני מגדלים בני 25 קומות עם 630 דירות חדשות

פרויקט פינוי-בינוי גדול בתל-אביב יוצא לדרך: חברת אשדר הודיעה לבורסה לניירות ערך כי נכנסה כשותפה בפרויקט פינוי-בינוי להקמת כ-630 יחידות דיור חדשות על שטח של כ-25 דונם בשכונת יד אליהו. אתמול חתם מנכ"ל החברה, ארנון פרידמן, על הסכם שותפות (50%-50%) עם חברת NSA בבעלות נסים אסייג.

 

כתבות נוספות בערוץ הנדל"ן של ynet:

מחיר למשתכן: דירות בפחות מ-600 אלף ש'

באר שבע: 4,000 דירות בשכונת פארק הנחל

תוכנית דן אכדיה: "קטסטרופה תעבורתית"

 

חברת NSA התקשרה זה מכבר עם מספר מספר בעלי זכויות בבניינים קיימים ברחובות יצחק שדה, משה דיין, הפלמ"ח והגיבור האלמוני במזרח העיר. מדובר ב-17 בניינים ישנים בני 3-4 קומות, הכוללים 206 יחידות דיור ישנות בנות 3-4 חדרים. 17 הבניינים הישנים יפונו ובמקומם יוקמו 630 דירות ב-10-12 בניינים בני 6-9 קומות ועוד שני מגדלים בני כ-25 קומות.

שכונת יד אליהו בתל-אביב. מתרחבת (צילום: שאול גולן) (צילום: שאול גולן)
שכונת יד אליהו בתל-אביב. מתרחבת(צילום: שאול גולן)

206 הדיירים הקיימים יקבלו במקום הדירות הישנות דירות גדולות יותר בנות 4-5 חדרים בבניינים החדשים, שיכללו מרפסת שמש, חניה תת-קרקעית ומחסן. הדיירים החדשים שיקנו את יתרת הדירות במחירי השוק החופשי, יקבלו דירות 4-5 חדרים כולל מרפסת שמש, חניה תת-קרקעית ומחסן.

 

לדברי שוקה כסלו, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת אשדר, "הפרויקט מצטרף לכ-15 פרויקטים של פינוי-בינוי בשלבים שונים אותם מקדמת החברה. הפרויקט גובל בסביבת מגורים שנמצאת היום בפיתוח מואץ, בסמיכות לשכונת ביצרון ולשדרות ההשכלה ולקבוצה שגדולה של מיזמי פינוי-בנוי לאורך הרחובות לה גווארדיה והגיבור האלמוני".

 

איך נראית הריסה של פרויקט במסגרת פינוי-בינוי? מוזמנים לצפות בסרטון

 
בהודעה לבורסה נכתב כי ההסכם מותנה בחתימת כל הדיירים על ההסכם עם החברה המשותפת ואישור התב"ע (תוכנית בניין עיר) החדשה שמקדמת חברת NSA מול הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה בתל-אביב. יצוין כי את חברת NSA ייצגו בעסקה עוה"ד שמוליק לכנר וליאור גולדברג ממשרד עוה"ד נשיץ ברנדס אמיר ביחד עם עו"ד גיל הירשמן; ואת חברת אשדר ייצגה בעסקה עו"ד דנה בירן ממשרד עוה"ד מ. פירון.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שכונת יד אליהו בת"א. מתיחת פנים
מומלצים