שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הכי מטוקבקות
   פינוי-בינוי בת"א: 630 דירות בשכונת יד אליהו
   חברת אשדר נכנסת כשותפה לפרויקט פינוי-בינוי שמקדמת חברת NSA במזרח ת"א. במסגרתו יהרסו 17 בניינים עם 206 דירות ישנות, לטובת כ-10 בניינים בני 9 קומות ושני מגדלים בני 25 קומות עם 630 דירות חדשות

   פרויקט פינוי-בינוי גדול בתל-אביב יוצא לדרך: חברת אשדר הודיעה לבורסה לניירות ערך כי נכנסה כשותפה בפרויקט פינוי-בינוי להקמת כ-630 יחידות דיור חדשות על שטח של כ-25 דונם בשכונת יד אליהו. אתמול חתם מנכ"ל החברה, ארנון פרידמן, על הסכם שותפות (50%-50%) עם חברת NSA בבעלות נסים אסייג.

    

   כתבות נוספות בערוץ הנדל"ן של ynet:

   מחיר למשתכן: דירות בפחות מ-600 אלף ש'

   באר שבע: 4,000 דירות בשכונת פארק הנחל

   תוכנית דן אכדיה: "קטסטרופה תעבורתית"

    

   חברת NSA התקשרה זה מכבר עם מספר מספר בעלי זכויות בבניינים קיימים ברחובות יצחק שדה, משה דיין, הפלמ"ח והגיבור האלמוני במזרח העיר. מדובר ב-17 בניינים ישנים בני 3-4 קומות, הכוללים 206 יחידות דיור ישנות בנות 3-4 חדרים. 17 הבניינים הישנים יפונו ובמקומם יוקמו 630 דירות ב-10-12 בניינים בני 6-9 קומות ועוד שני מגדלים בני כ-25 קומות.

   שכונת יד אליהו בתל-אביב. מתרחבת (צילום: שאול גולן) (צילום: שאול גולן)
   שכונת יד אליהו בתל-אביב. מתרחבת(צילום: שאול גולן)

   206 הדיירים הקיימים יקבלו במקום הדירות הישנות דירות גדולות יותר בנות 4-5 חדרים בבניינים החדשים, שיכללו מרפסת שמש, חניה תת-קרקעית ומחסן. הדיירים החדשים שיקנו את יתרת הדירות במחירי השוק החופשי, יקבלו דירות 4-5 חדרים כולל מרפסת שמש, חניה תת-קרקעית ומחסן.

    

   לדברי שוקה כסלו, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת אשדר, "הפרויקט מצטרף לכ-15 פרויקטים של פינוי-בינוי בשלבים שונים אותם מקדמת החברה. הפרויקט גובל בסביבת מגורים שנמצאת היום בפיתוח מואץ, בסמיכות לשכונת ביצרון ולשדרות ההשכלה ולקבוצה שגדולה של מיזמי פינוי-בנוי לאורך הרחובות לה גווארדיה והגיבור האלמוני".

    

   איך נראית הריסה של פרויקט במסגרת פינוי-בינוי? מוזמנים לצפות בסרטון

   צפו בהריסת פרויקט במסגרת פינוי-בינוי    (צילום ועריכה: רוני דלמאי)

   צפו בהריסת פרויקט במסגרת פינוי-בינוי    (צילום ועריכה: רוני דלמאי)

   סגורסגור

   שליחה לחבר

    הקלידו את הקוד המוצג
   תמונה חדשה

   שלח
   הסרטון נשלח לחברך

   סגורסגור

   הטמעת הסרטון באתר שלך

    קוד להטמעה:

    
   בהודעה לבורסה נכתב כי ההסכם מותנה בחתימת כל הדיירים על ההסכם עם החברה המשותפת ואישור התב"ע (תוכנית בניין עיר) החדשה שמקדמת חברת NSA מול הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה בתל-אביב. יצוין כי את חברת NSA ייצגו בעסקה עוה"ד שמוליק לכנר וליאור גולדברג ממשרד עוה"ד נשיץ ברנדס אמיר ביחד עם עו"ד גיל הירשמן; ואת חברת אשדר ייצגה בעסקה עו"ד דנה בירן ממשרד עוה"ד מ. פירון.

    

    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים