שתף קטע נבחר

סמסונג מציגה: סמארטפון פרימיום לחרדים

חברת סמסונג בשיתוף עם חברת עסקן הישראלית פיתחו מערכת הפעלה ייחודית לחרדים שתוטמע במכשירי הפרימיום של סמסונג כמו הגלאקסי 6 והגלאקסי 7. עלות השירות, בין 20-30 שקלים לחודש

מכשירי סלולר התואמים את דרישות המגזר החרדי קיימים כבר שנים, אולם בדרך כלל מדובר במכשירים מיושנים ומוגבלים שאינם תואמים את העידן הטכנולוגי בו אנחנו נמצאים. שיתוף פעולה מעניין בין יצרנית הסלולר סמסונג וחברת עסקן טכנולוגיות כשרות הביא לעולם פתרון יחודי בו המגזר החרדי יוכל להנות ממכשיר פרימיום מתקדם ויחד עם זאת לשמור על המגבלות הקיימות בעולם החרדי בנוגע לשימוש בסמארטפונים.

 

 (צילום: סמסונג)
(צילום: סמסונג)

 

הפיתוח הוא למעשה מעטפת מיוחדת היושבת על גבי מערכת האנדרואיד של המכשיר וכוללת מאות אפליקציות מוגנות ומותאמות למגזר החרדי כמו גם אפשרות לקבל עדכוני מערכת דרך האוויר, FOTA, ללא צורך בהגעה לנקדת שירות. המערכת מגיעה עם שני מסלולים בסיסיים: המסלול המלא עם גישה מלאה ליישומים ומסלול "עסקן לחומרא" המאפשרת שימוש מוגבל בלבד. פיתוח המערכת נעשה בשיתוף ומעקב של ועדת רבנים ומומחי טכנולוגיה חרדים.

 

במכשירי ״עסקן״ אין דפדפן אינטרנט והכניסה לרשת האינטרנט מתאפשרת אך ורק דרך חנות האפליקציות - ״עסקן Store". כל אפליקציה עוברת סדרת בדיקות מחמירה כדי לוודא שאינה כוללת תוכן פסול. כל דגם ״עסקן״ עובר תהליך של כתיבת מערכת הפעלה ייחודית הנבנית במיוחד בעבורו ועל גבי מערכת ההפעלה פרוסות מספר שכבות נוספות של הגנה על מנת לוודא שאין חריגה מהנהלים הקפדניים של המגזר החרדי.

 

גיא היבש, מנהל חטיבת האנטרפרייז בסמסונג ישראל: "אנו מחפשים ללא הרף דרכים להנגיש את הטלפונים המתקדמים שלנו לאוכלוסיות נוספות. בחרנו ב'עסקן' כשותף בשל יכולות החברה להנגיש את המכשירים המתקדמים שלנו לחברה החרדית, אשר מעוניינת לבצע שימוש חכם בניידים בהתאמה מלאה לאורח חייה. שימוש זה מתאפשר על-ידי שימוש בפלטפורמה עסקית חדשה מבית סמסונג, Samsung customization, המאפשרת ביצוע התאמות אישיות על מערכת ההפעלה והתאמת המכשיר לסגמנט מסויים. הפלטפורמה מתאימה לארגונים המעוניינים להתאים את המכשיר הסלולארי לצרכיהם הייחודיים. אנו מאמינים שבעזרת יכולות אלו, הייחודיות לסמסונג, ניתן יהיה להציע מגוון פתרונות לסגמנטים נוספים."

 

עמרם וויספיש, סמנכ״ל קהילות בחברת ״עסקן": "עד כה, אדם שרצה טלפון חכם כשר נאלץ להתפשר על מכשירים ישנים או לרכוש מכשיר חדיש ללא יכולות עדכון ועם יכולות מעוקרות באופן פיזי. מעתה, אנו מציגים את סדרת מכשירי 'עסקן' החדשים, העושים שימוש בטכנולוגיה שאפשרה חברת סמסונג. הפתרון הייחודי והמגוון הרחב של היישומים יענו על דרישותיהם וצרכיהם של המשתמשים החרדים הזקוקים למכשיר חכם, מפוקח ומוגן וזאת בלי לפגוע במחיר ובחוויית המשתמש." העלות החודשית לשירות היא 29.90 ו-19.90 בהתאמה למסלול עסקן כשר (המלא) ולמסלול עסקן לחומרא (המוגבל יותר). המחיר אינו כולל את המכשיר עצמו, אשר יהיה בעלות הרגילה של הדגם המסוים בשוק.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים