שתף קטע נבחר

רכב פרץ מחסום, הכוח ירה - ולוחם מג"ב נפגע

אירוע חמור במחסום מזמורים, ליד ירושלים: רכב גנוב לא עצר, מאבטח ירה לעבר משאית שנסעה אחריו וסטתה מהדרך - ולוחם מג"ב נפצע .הוא נותח בבית החולים ומצבו קשה אבל יציב

נפגע מירי כוחותינו: רכב החשוד כגנוב פרץ מחסום, ומירי התגובה נפצע לוחם מג"ב ששימש כמפקד המחסום. האירוע הקשה התרחש הבוקר (יום שבת) במחסום מזמוריה, סמוך לירושלים. לעבר המחסום הגיע רכב שדווח כגנוב. לוחם מג"ב, מפקד המחסום, זיהה את הרכב וסימן לו לעצור - אך זה המשיך בנסיעה. בעקבות זאת ביצע מאבטח נוהל מעצר חשוד שכלל ירי באוויר. מצבו של הלוחם  שנפצע מוגדר קשה אך יציב. הוא נותח בבית החולים שערי צדק ולא נשקפת סכנה חייו. 

 

לפי הודעת משטרת ירושלים, מאבטח אזרחי במחסום הבחין במשאית שנסעה אחרי הרכב הגנוב וסטתה מהדרך, וירה לעבר גלגליה. למרות הירי, הרכב הגנוב והמשאית הצליחו לפרוץ את המחסום והמשיכו בנסיעה לכיוון מחוז ש"י. טרם ברור אם קיים קשר בין הרכב לבין המשאית.

 

מפקד המחסום נפגע בגבו מירי המאבטח ופונה לבית החולים כשמצבו בינוני. בהודעה נאמר כי נבדק אם הוא נפגע מירי ישיר או מנתז. הרקע לאירוע הוא ככל הנראה פלילי. מג"ב פתח בבדיקת נסיבות האירוע החמור, וביחד עם כוחות הצבא החל בסריקות באזור.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: הלל מאיר,tps
תקרית במחסום
צילום: הלל מאיר,tps
מומלצים