שתף קטע נבחר

"אורן קובי לקח ציורי קדישמן מהמשרדים"

עו"ד חגי אולמן, המפרק הזמני של חברת אדמה המשווקת קרקעות חקלאיות, פנה לביהמ"ש בבקשה להוציא צו הרחקה לבעל השליטה ממשרדי החברה, לאחר שלטענתו תפס את קובי מנסה לפרוץ למשרדי אחת מחברות הקבוצה

המפרק הזמני של "אדמה" פנה הבוקר (ד') לבית המשפט המחוזי בתל-אביב בדרישה להוציא צו הרחקה לבעל השליטה, אורן קובי, ממשרדי החברה במגדלי המוזיאון בתל-אביב, וכן להורות לו להשיב ציוד יקר ערך שלקח מהמקום. "'מאן דהוא' נטל מהמשרדים ציוד רב הכולל מחשבים וציורים של מנשה קדישמן", נכתב לבית המשפט.

 

עו"ד חגי אולמן ממשרד יהודה רוה, המפרק הזמני של חברת אדמה מציין בבקשתו כי התברר לו שקובי מבקר במשרדי חברת בטוחה, מחברות הקבוצה שבפירוק, באופן תדיר וכי הוא נטל מהמשרדים ציוד רב.

 

בבקשה מתואר כי  בא כוחו של אולמן "נדהם לגלות" כי קובי ואנשיו מנסים לפרוץ למשרדי חברת בטוחה, מחברות הקבוצה. "בעודם עמלים על פריצת המנעולים, פנה אליהם בא כוח המפרק הזמני בדרישה כי יחדלו מפעולה זאת לאלתר, אחרת לא יהיה מנוס בידיו אלא להזמין משטרה לשם מניעת הפריצה, ובכך, מנע למעשה את פריצתם למשרדי בטוחה".

 

לשיטת עו"ד אולמן, על אף אזהרות קודמות שניתנו על ידי בית המשפט, קובי ממשיך לעשות ככל העולה על רוחו, כש"החלטות בית המשפט בינן בבחינת המלצות גרידא", וכי "יכול הוא להלך אימים על בעלי תפקיד מטעם בית המשפט ולהתנהל כרצונו, אם בתקיפה, אם בפריצת מנעולים ונדמה כי היד עוד נטויה". עוד מצוין, כי לאחר שנכנס נציג המפרק למשרדי בטוחה נמצא כי חסרים מסכים ומחשבים, שככל הנראה נלקחו על ידי בעל השליטה ואנשיו.

 

המפרק הזמני מבקש עוד להוציא נגד קובי צו ביזיון בית משפט, משום שלדבריו עד היום טרם העביר בעל השליטה מסמכים הקשורים לחברות הקבוצה שיש בהם לשמש לחקירתו, זאת כפי שהורה לו השופט איתן אורנשטיין, הדן בתיק.

 

במשרד חיים צדוק, המייצג כעת את קובי, סירבו להגיב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: צביקה טישלר
אורן קובי, מנכ"ל חברת אדמה
צילום: צביקה טישלר
מומלצים