שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אובמה גלובלי. רכילות עסקית
  ח"כ מיקי לוי מוחה בעמידה, אדלשטיין מקבל בול מתנה, מכון ויצמן בשת"פ עם ירקות ותנובה ושטראוס תורמות לשבועות

  מנכ"ל גלובל ישראל חברת הבת של גלובל טקניון, תאגיד הריהוט, אלי גרניט בחר להוכיח למנהלי חברות, אדריכלים ואנשי עסקים שהגיעו להשקת קולקציית 2017 של החברה, כמה שווה לשבת על כסאות העבודה של גלובל, והציג להם תמונה של הנשיא אובמה ישוב על כסא של גלובל, שעלותו כ-4.000 דולרים.

   

  גרניט סיפר לנוכחים, שלא רק אובמה, אלא גם בותיקן ובדובאי רוכשים ויושבים. לאירוע בישראל הגיע היישר מקנדה הרחוקה סמנכ"ל תאגיד גלובל טקניון העולמי הרני רוזינק ששיתף את הנוכחים בנוסחה האולטימטיבית לאושר במקומות העבודה, אותה פיתחה החברה בעולם, תוך שהוא מתבל את ההרצאה שלו במילים ביידיש ועברית. הנוכחים ישבו רוב קשב, טעמו ממטעמי המטבח האקלנטי והתאשרו.

   

  מיקי לוי עומד על כסא

  בענין כסא אחר, לפני שרואי החשבון התחילו לדון בשוק ההון במסגרת כנס לשכת רואי החשבון באילת, הם מצאו את עצמם צופים בהצגה קטנה: ח"כ מיקי לוי (יד עתיד) נעמד על כסא, לאחר שדבריו של ח"כ ניסן סלומינסקי (הבית היהודי) בנושא יום ירושלים, לא מצאו חן בעיניו.

   

  הקשיבו לדבריו סלומינסקי, נשיא לשכת רואי החשבון רו"ח יזהר קנה, מנהל רשות המיסים רו"ח משה אשר, ראשת הרשות לאיסור הלבנת הון במשרד המשפטים ד"ר שלומית וגמן רטנר וסגן נשיא לשכת רואי החשבון רו"ח ג'ק בלנגה, שהבינו שח"כ לוי פשוט לא עושה חשבון.

   (צילום: מרסלו) (צילום: מרסלו)
  (צילום: מרסלו)

   

  בול אדלשטיין

  לכבוד יובל שנים למשכן כנסת ישראל חברת דואר ישראל השיקה את בול בעל שם המאורע בלשכת יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין. ערכו של הבול, בעיצובה של רינת גלבוע, הוא 2.30 שקלים. הנוכחים במעמד, בהם מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר, יו"ר דואר ישראל חזי צאיג ומנכ"ל דואר ישראל דני גולדשטיין, העניקו לאדלשטיין בול עם דמותו. אדלשטיין נראה מתרגש, אולי כי זה סוג מתנת חתונה לנישואיו הקרבים עם אירינה נבזלין.

  יולי אדלשטיין, שלמה פילבר, חזי צאיג, דני גולדשטיין והבול (צילום: יוסי הררי) (צילום: יוסי הררי)
  יולי אדלשטיין, שלמה פילבר, חזי צאיג, דני גולדשטיין והבול(צילום: יוסי הררי)

   

  ספיריט מטיסה לרפובליקה

  יובל רבין וזוגתו נטלי אהרון היו בין אלו שהגיעו לבית אנדרומדה ביפו, לכבוד השקת הטיסות הישירות לרפובליקה הדומיניקאנית של חברת "ספיריט הפקות עולם". כדי לסבר את האוזן, מנכ"לית ספיריט טלי יניב יידעה את הנוכחים כי שהות של שבוע במלון 5 כוכבים בפונטה קאנה תעלה לא פחות מ-3.760 דולר לאדם, ושהות במלון שהוא קצת יותר מ-5 כוכבים, תעמוד על 5,480 דולר לאדם. לא נראה שמנכ"ל עזריאלי ארנון תורן, מבעלי חברת הנדל"ן קנדה ישראל אסי טוכמאייר ומנכ"ל קלאב מד זאב דהן, התרגשו מהמספרים.

   

  יובל רבין ונטלי אהרון (צילום: אלירן אביטל) (צילום: אלירן אביטל)
  יובל רבין ונטלי אהרון(צילום: אלירן אביטל)

  ארנון תורן, אסי טוכמאייר, טלי יטיב (צילום: אלירן אביטל) (צילום: אלירן אביטל)
  ארנון תורן, אסי טוכמאייר, טלי יטיב(צילום: אלירן אביטל)

   

  ירקות ב-50 מיליון דולר

  מכון ויצמן למדע הודיע על הארכת הסכם המחקר והפיתוח עם חברת סטוקטון הישראלית, שמפתחת מוצרים ביולוגיים לתעשיית החקלאות, וזאת במטרה שתימצא הנוסחה להפחית משמעותית את כמות הכימיקלים בפירות ובירקות שאנו אוכלים. גיא אליצור, מנכ"ל סטוקטון, יידע, כי מוצרי החברה נמכרים נכון לעכשיו במדינות שונות, בהיקף מוערך של כ-50 מיליון דולר בשנה.

  גיא אליצור ()
  גיא אליצור

   

  בתנובה נושאים סלים

  במסגרת פעילות המעורבות החברתית של תנובה, נציגי החברה הגיעו ל-5 עמותות שונות עם סלים על כתפיהם. בין הביקורים, מנכ"לית חטיבת החלב ענת גרוס שון ועובדיה החליטו לעשות בוקר של טוב לעובדי "בית מליכסון", המפעל המוגן של אילן, ונשאו טנאי שבועות מלאים מוצרי החברה. שווי הטנאים: כ-50 אלף שקלים.

  ענת גרוס שון ועובדי תנובה (צילום: נטע בן מנחם) (צילום: נטע בן מנחם)
  ענת גרוס שון ועובדי תנובה(צילום: נטע בן מנחם)

   

  200 אלף שקלים ללילך

  כ-500 מוזמנים נכחו בערב ההתרמה השנתי של עמותת לילך, המפעילה מועדוניות לילדים בסיכון ברחבי תל אביב. בסיום האירוע, שהתקיים במוזיאון תל אביב לאמנות וכלל סטנד אפ של ישראל קטורזה והופעה של דני סנדסון, שהופיעו בהתנדבות, נספרו 200 אלף שקלים לטובת המטרה.

  על ההנחייה: השחקנית אסתי זקהיים, במקרה הבת של יו"ר העמותה ורדה זקהיים.

   

  בין הנוכחים: ראש עיריית תל אביב רון חולדאי ורעייתו יעל, מנכ"ל UMI דוד עיני והבעלים של סרטי שובל בני שווילי.

  ורדה זקהיים ודוד עיני (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
  ורדה זקהיים ודוד עיני(צילום: רפי דלויה)

   

  שטראוס תורמת לנזקקים

  ארגון לקט ישראל, הצלת המזון למען נזקקים, קיבל תרומת מזון מחברת שטראוס בה כ-2 טון של מוצרי חלב וסלטים. התכולה הועברה לנזקקים ברחבי הארץ, כשעל מבצע ההעברה מפקח סמנכ"ל הלוגיסטיקה בלקט ישראל שי דברוף. לקט ישראל מצילה מזון לכ-175 אלף נזקקים מידי שבוע, דרך 195 עמותות.

  שי דברוף (צילום: מאגר לקט ישראל) (צילום: מאגר לקט ישראל)
  שי דברוף(צילום: מאגר לקט ישראל)

   

  קליל מצטיינת

  במסגרת כנס בנושא איכות ומצוינות בגליל, שהתקיים במכללת אורט בכרמיאל, הוענקו פרסי הצטיינות של תוכנית "מצוינות בתעשייה בצפון" ע"ש דני רוזוליו. אגודת פרס הישראלית לאיכות, התאחדות התעשיינים מרחב צפון והמכללה האקדמית להנדסה של המכללה היו אחראים על ארגון הערב.

   

  בין הזוכים: מפעל קליל תעשיות בע"מ מכרמיאל. מנכ"ל החברה ריצ'י ריכטמן התרגש לקבל את הפרס מיו"ר התאחדות התעשיינים במרחב צפון טובי בכר.

  ריצ'י ריכטמן מקבל את הפרס מטובי בכר ()
  ריצ'י ריכטמן מקבל את הפרס מטובי בכר

   

  איטליה בישראל

  כמו בשנים שעברו גם השנה נציגי משפחת הרהיטים האיטלקית ניקולטי לא ויתרו על ביקור בארץ. מנכ"ל החברה אוסטקיו ניקולטי, מנהל הכספים לוצ'אנו ניקולטי  והמעצב הראשי ביאג'יו פוליסנו שמו מבטחם בסמנכ"ל השיווק של ניקולטי ישראל מאור עובדיה, שסייר איתם בסניפים ודאג ששף איטלקי יבשל להם פסטות אל-דנטה.

  אוסטקיו ולוצ'אנו ניקולטי, ביאג'יו פוליסנו, מאור עובדיה (צילום: גיא שרון) (צילום: גיא שרון)
  אוסטקיו ולוצ'אנו ניקולטי, ביאג'יו פוליסנו, מאור עובדיה(צילום: גיא שרון)

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים