שתף קטע נבחר

תראו מי ניסתה לפרוץ למחשב

גולשת באתר imgur פרסמה תמונה של החתולה שלה, שהקישה שלוש פעמים קוד לא נכון במחשב הנייד - וצולמה על-ידי מצלמת אבטחה

האם אי פעם חשדתם שחיית המחמד שלכם מנסה להתנקם בכם או לחבל בכם ללא ידיעתכם? גולשת ברשת Imgur גילתה בימים האחרונים כי מי שניסתה לפרוץ לה למחשב היא לא אחרת מאשר החתולה שלה. 

 

הגולשת שפרסמה את התמונה של החתולה סיפרה כי לעתים קרובות היא עובדת מהבית, וכדי לוודא שהיא אכן עובדת מספיק שעות, נתנו לה דיסק און קי שמודד כמה שעות היא עובדת. כמו כן ההתקן יודע להנחות את המחשב לצלם אוטומטית אחרי שלושה ניסיונות כושלים להכניס סיסמה נכונה. אמנם רמה כזו של אבטחה נשמעת מעט מוגזמת, אבל כנראה שזה היה שווה את זה ולו רק בשביל תמונה אחת - שכמובן כבר הפכה לוויראלית והיא נצפתה כבר יותר מ-250 אלף פעמים.

 

 

"זה קצת מוזר, אבל בעבודה שלי אני לפעמים צריכה לעבוד מהבית, אז נתנו לי דיסק און קי שסופר לי שעות וגם יודע מתי מישהו מנסה לפרוץ למערכת", כתבה הגולשת pigeonkitty. "הכנסתי את זה ללפטופ כדי להתחיל לעבוד, ואז יצאתי לכמה זמן כי הבוס שלי רצה שאסרוק כמה דברים, ואז - החתולה שלי השתלטה".

 

ברגע שעזבה אותה גולשת מדוברת את החדר, החתולה שלה ניסתה ככל הנראה לנחש את סיסמת המחשב שלה - לא פעם אחד בלבד, אלא שלוש פעמים. כצפוי, החתולה לא הצליחה במשימה. לכן המחשב עשה את מה שתוכנת לעשות - לצלם את החשוד שמנסה לפרוץ למחשב, ולשלוח מיד את התמונה לטלפון של בעלת המחשב.

 

"פשוט קיבלתי הודעה לטלפון שלי עם התמונה הזו", כתבה, והציגה לראווה את החתולה השובבה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים