שתף קטע נבחר

הריינג' רובר של ענבל אור מוצע למכירה

יד שנייה מיזמית נדל"ן: ג'יפ הריינג' רובר שעמד במוקד הסכסוך בין אור למפרק איתן ארז נרכש לפני שנתיים ב-858 אלף שקל וצבר עד כה 30,500 ק"מ. למתעניינים: מחיר המינימום להצעה עומד על 100 אלף שקל

יד שנייה מיזמית נדל"ן: בנק מזרחי והכונס הזמני לנכסי ענבל אור מציעים היום (ג') את ג'יפ הריינג' רובר שלה למכירה. במודעה שהשניים מפרסמים הם מזמינים להציע הצעות לרכישת הרכב, מודל שנת 2014, כשמחיר המינימום להצעה עומד על 100 אלף שקל.

 

שלי נרקיס: "כועס כשכותבים 'העבריין'"

פשרה בפרויקט מציצים בת"א של ענבל אור

 

בהודעה שמפרסמים בא כוח בנק מזרחי, עו"ד עמית פינס והכונס הזמני, עו"ד איתן ארז הם מציינים כי הרכב, מדגם Range R Sport, שנת ייצור 2014 צבר כבר קילומטראז' של כ-30,500 ומבהירים כי יימכר במצבו הוא, ללא אחריות בעלי התפקיד לטיבו או למצבו.

ענבל אור בג'יפ המיועד למכירה (צילום: יריב כץ) (צילום: יריב כץ)
ענבל אור בג'יפ המיועד למכירה(צילום: יריב כץ)

הצעות לרכישת הג'יפ יועברו לבא כוחו של בנק מזרחי עד ל-5 ביולי בצירוף המחאה בנקאית בסכום השווה ל-10 אחוז מגובה ההצעה ולא פחות מ-10 אלף שקל. כלומר, הסכום המינמאלי, לפי בעלי התפקיד, למכירת הרכב יעמוד על 100 אלף שקל.

 

תשלום יתרת התמורה עבור הרכש החדש יועבר לידי עוה"ד 3 ימים מיום אישור העסקה על ידי בית המשפט המחוזי בתל אביב. עוה"ד פינס וארז מוסיפים כי "אינם מתחייבים לקבל את ההצעה הגבוה ביותר ו/או כל הצעה שהיא ושומרים לעצמם את הזכות לנהל מו"מ עם מי מהמציעים לפי בחירתם ושיקול דעתם".

 

 משרדי ענבל אור מוצעים למכירה - מוזמנים לצפות בכתבה:

בתחילת החודש פנה עו"ד פינס לבית המשפט בבקשה לאכיפת שעבוד על הג'יפ, הרשום על שם חברת אור סיטי נדל"ן מקבוצת אור סיטי הנמצאת בהליכי פירוק. הבנק ביקש למנות את כונס הנכסים הזמני שמונה לאור, עו"ד ארז, יחד עם עו"ד פינס ככונסי הנכסים למכירת הרכב.

 

על פי הבקשה, אור סיטי רכשה את הג'יפ מודל שנת 2014 בחודש מאי של אותה שנה מחברת המזרח לשיווק מכוניות. על פי טופס הזמנת הרכב, הוא נרכש במחיר של 858,225 שקלים כולל אביזרים ומע"מ.

 

לצורך רכישת הרכב לקחה אור סיטי מהבנק הלוואה בגובה של 600 אלף שקל והג'יפ שועבד לטובת הבנק כבטוחה להחזרת ההלוואה. אור, כך לפי בקשת הבנק, פרה רק חלק מההלוואה ועל כן ביקש הבנק למכור אותו ולפרוע את יתרת החוב כלפיו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
ענבל אור בג'יפ
צילום: שאול גולן
מומלצים