שתף קטע נבחר

פסיכו של דיפלומט: צפו בשגריר עושה פרדי קרוגר

סיוט ברחוב אלם - בהרצליה פיתוח: לקראת קבלת הפנים המסורתית ליום העצמאות האמריקני, הפיקה שגרירות ארה"ב בישראל סדרת קדימונים בהשראת סרטי אימה. צפו בכוכב דן שפירו

 

 

"אל תגידו שלא הוזהרתם". שגרירות ארה"ב בישראל מצאה דרך מקורית למשוך תשומת לב לקראת קבלת הפנים המסורתית ליום העצמאות האמריקני שחל ב-4 ביולי. האירוע שבו ישתתפו נשיא המדינה, ראש הממשלה, שרים ומכובדים נוספים יצוין השנה בבית השגריר בהרצליה פיתוח דווקא ב-30 ביוני.

 

לקראת האירוע הנוצץ פרסמה השגרירות סדרה של סרטונים שנראים כאילו לקוחים מקדימונים לסרטי אימה ומותחנים. בכל הסרטונים מככב השגריר דן שפירו כשברקע מתנגנת מוסיקה מפחידה שמוכרת יותר מזוועתונים, דפיקות לב מואצות, לחישות והבזקים.

שפירו ומכסחת הדשא המאיימת ()
שפירו ומכסחת הדשא המאיימת

באחד הסרטונים נראה שפירו בלבוש של שף חותך אבטיח גדול, בסרטון השני שמזכיר את סדרת "סיוט ברחוב אלם" נראה שפירו בבגדים קצרים אוסף צעצועים מתוך בריכת שחייה, ובסרטון השלישי הוא קוצץ את הדשא בביתו ואשתו ג'ולי קוצצת ענפים של קקטוס.

 

המצלמה מתעדת את החיתוך מנקודת מבטה – מה שמגביר את התחושה שלפיה היא "רוצחת" את הצמח. שלושת הסרטונים מושקעים מאוד ושזורים בצילומי מצלמות האבטחה במעגל סגור ובסיסמאות בנוסח: "אל תגידו שלא הוזהרתם", "בקרוב", "שוב זה קורה", "שנה שלמה חיכיתם לזה" ו"מישהו כבר מתכונן".

 

מסיבת יום העצמאות האמריקנית תועבר בשידור חי בפייסבוק של השגרירות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סיוט ברחוב אלם, גרסת השגריר האמריקני
מומלצים