שתף קטע נבחר

הסופרת מאחורי "הארי פוטר": אני שומעת דנה אינטרנשיונל

ג'יי קיי רולינג, האישה מאחורי סדרת הספרים המצליחה בעולם, הודיעה חגיגית למעריצים ששאלו אותה לאיזו מוזיקה היא מאזינה: "דנה אינטרנשיונל". תמיד ידענו שיש לך טעם טוב

 

דנה אינטרנשיונל כבר הצדיקה את שם המשפחה שנתנה לעצמה וחוותה הכרה בינלאומית בקריירה שלה, למשל כשזכתה בתחרות האירוויזיון ב-1998. כעת היא זוכה בהוכחה נוספת וגם במעריצה ברמה עולמית, והיא לא אחרת מאשר הסופרת ומחברת סדרת ספרי "הארי פוטר", ג'יי קיי רולינג.

 

השבוע השתעשעה הסופרת הבריטית וענתה לשאלות מעריציה בחשבון הטוויטר שלה, כאשר אחת השאלות שהופנו לעברה הייתה: "לאיזו מוזיקה את מאזינה כעת?". רולינס מיהרה לענות: "דנה אינטרנשיונל", וכמו שזה הפתיע אותנו - זה מפתיע גם את דנה עצמה.

 

מעריצים מפורסמים גם מעבר לים. דנה אינטרנשיונל (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
מעריצים מפורסמים גם מעבר לים. דנה אינטרנשיונל(צילום: ענת מוסברג)
"מעכשיו כשישאלו אותי מה אני קוראת אענה: 'את כל ספרי הארי פוטר'", אמרה הזמרת ל-ynet. "האמת שאני באמת אוהבת ומעריכה מאוד את האישה הזו שהתחילה מכלום והפכה לאימפריה. עכשיו אני גם יודעת שהיא התברכה בטעם משובח. הצחיק אותי לדמיין בהיסחפות שבזמן שהיא כתבה והמציאה את הארי פוטר, התנגן ברקע 'לאב בוי' כעזר למוזה. אבל ברצינות, אם יש משהו שעדיין מרגש אותי כל פעם מחדש כמו ילדה קטנה ממדינה זעירה זה לגלות שאנשים שאני מעריכה בעולם, יודעים מי אני ומכירים אותי". סיפרה אינטרנשיונל והוסיפה: "לפני שבועיים פגשתי בתוכנית טלוויזיה באנגליה את קית' דאפי החתיך מלהקת בויזון. ניסיתי שלא יראה שפעם ממש אהבתי אותו, ופתאום הוא ניגש, ביקש להצטלם ואמר שהוא מאוד אוהב אותי. זה היה מוזר ואפילו לא אמרתי לו שאני זוכרת אותו מהפוסטר בחדר שלי".

 

בעבר כבר נשאלה רולינג אודות טעמה המוזיקלי והיא סיפרה כי אהבתה הגדולה שמורה לביטלס, ואף גילתה חיבה גדולה לסמית'ס. "אני חושבת שהסמית'ס הייתה הלהקה היחידה אי פעם שהפירוק שלה ממש השפיע על האישיות שלי", אמרה בראיון בעבר. "זה מאוד עצוב". לפחות יש לה את דנה עכשיו.

מהארי פוטר ל"דיווה". ג'יי קיי רולינג (צילום: MCT) (צילום: MCT)
מהארי פוטר ל"דיווה". ג'יי קיי רולינג(צילום: MCT)

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AP
ג'יי קיי רולינג. ויוה לה דנה
צילום: AP
לאתר ההטבות
מומלצים