שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ראש הסגל של נתניהו לשעבר נחת בנתב"ג ונלקח לחקירה
  לאחר שנחת בנתב"ג בתום טיסה ממדריד, נלקח ארי הרו - לשעבר ראש הסגל של ראש הממשלה - לחקירה. טרם ברור אם חקירתו בלהב 433 של הרו, שנחקר באזהרה בדצמבר בחשד לניגוד עניינים, קשורה לבדיקה המתנהלת בעניינו של רה"מ נתניהו

  נלקח לחקירה עם שובו לארץ: ארי הרו, לשעבר ראש הסגל של ראש הממשלה בנימין נתניהו, נחת בנתב"ג בתום טיסה ממדריד ונלקח לצורכי חקירה. חוקרי יאח"ה המתינו לו בנתב"ג והוא הועבר לחקירה ביחידת להב 433 בלוד. עדיין לא ברור אם מעצרו קשור לבדיקה המתנהלת בעניין ראש הממשלה בנימין נתניהו.

  ארי הרו לצד נתניהו בעבר. נחקר בלהב 433 (צילום: אלכס קולומויסקי "ידיעות אחרונות") (צילום: אלכס קולומויסקי
  ארי הרו לצד נתניהו בעבר. נחקר בלהב 433(צילום: אלכס קולומויסקי "ידיעות אחרונות")

  חקירתו של הרו מתקיימת ימים ספורים לאחר שהיועץ המשפטי לממשלה עו"ד אביחי מנדלבליט הודיע כי מתקיימת בדיקה בנושא ראש הממשלה נתניהו. הבדיקה המשטרתית התנהלה עד כה תחת איפול כבד, וגם חלקי המידע שפורסמו בכלי התקשורת השונים לא זכו לתגובה או לאישור.

   

  הרו מיוצג על ידי עו"ד רועי בלכר, שייצג את ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט בפרשות שבהן הורשע. בדצמבר האחרון נחקר הרו באזהרה במשך שעות ארוכות בחשד שפעל בניגוד עניינים. אז הוא שוחרר למעצר בית של חמישה ימים. באותה עת פורסם כי הרו נחשד שפעל באופן שיש בו ניגוד עניינים בקשר לחברה שהייתה בבעלותו ולנושאים נוספים.

   

  החשדות נגד הרו היו אז בגין חשד לביצוע עבירות הפרת אמונים וקבלת דבר במרמה, ובתום חקירתו נקבעו לו תנאים מגבילים, לרבות מעצר הבית. לפי החשד, מדובר בהתנהלות לא חוקית שבוצעה לכאורה במשך תקופה ארוכה ולא במקרה בודד. 

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אלכס קולומויסקי "ידיעות אחרונות"
  נתניהו וארי הרו
  צילום: אלכס קולומויסקי "ידיעות אחרונות"
  מומלצים