שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מגיש בקול ישראל: אחרי 20 שנה זרקו אותי מהעבודה במייל
  יוסי הדר, מגיש בקול ישראל, התבשר כי לאחר 20 שנות עבודה לא ישתלב בתאגיד השירות הציבורי החדש - באמצעות הודעת דואר אלקטרוני, כך טוען בפוסט שהעלה לחשבון הפייסבוק שלו. תגובת התאגיד החדש: "התאגיד לא מפטר עובדים. המחוקק החליט על פירוק וסגירת רשות השידור, והתאגיד יקלוט לשורותיו מאות מעיתונאי ועובדי הרשות"

  "כך, במייל של שתי שורות, מודיעים לעיתונאי ומגיש בכיר בקול ישראל כי לא נמצא לו כל מקום בתאגיד השידור", חושף בעמוד הפייסבוק שלו יוסי הדר, מגיש קול ישראל. הדר טוען כי הודעת דואר אלקטרוני, אותה צירף לפוסט, היא זו שבישרה לו על אי שילובו בתאגיד השידור הציבורי החדש.

   

  ההודעה על אי קליטתו בתאגיד השידור הציבורי החדש (מתוך פייסבוק) (מתוך פייסבוק)
  ההודעה על אי קליטתו בתאגיד השידור הציבורי החדש(מתוך פייסבוק)

  "דיברנו על רצונך להגיש תוכניות ויומנים ברשת ב' - זה כרגע לא עומד על הפרק", כתב להדר עומר בן רובי, מנהל רשת ב' בתאגיד השידור החדש, "ולכן המשמעות היא שאין קליטה שלך בתאגיד". הדר המאוכזב הטיח האשמות קשות בהליך הבחירה של הגוף החדש. "סתם כך, בלא כל התייחסותו לכשרונו וניסיונו הרב ומתוך שיקולים זרים שעוד ייחשפו, מפטרים אדם במייל של שתי שורות ובהחלטה תמוהה, שטחית ולא מקצועית, לאחר 20 שנות ותק ועשייה מגוונת ועטורת שבחים בכל תחומי השידור", כתב הדר.

   

  האזינו לשירו של יוסי הדר

  האזינו לשירו של יוסי הדר

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  ועוד הוסיף: "תאגיד השידור שובר שיאים בהתנהלות שערורייתית, בהחלטות שרירותיות, בקומבינות של חבר מביא חבר או קרוב משפחה - חלקם נעדרי כל התאמה מינימלית - ובהיעדר שקיפות. מדובר בחונטה סגורה שעושה במשאב הציבורי ככל העולה על רוחה. אם נותרה במישהו טיפת יושרה, יקום ויזעק את מעשה הנבלה הזה, ואת הזלזול הבוטה בעיתונאים ובעובדים, ובהליכים דמוקרטיים תקינים".

   

  גורמים בתאגיד השידור הציבורי החדש מוסרים כי לבקשתו של הדר התקיימה פגישה בינו לבין בן רובי, ולאחריה נמסרה לו ההודעה במייל. מתאגיד השידור הציבורי נמסר בתגובה כי "התאגיד לא מפטר עובדים. המחוקק החליט על פירוק וסגירת רשות השידור, והתאגיד המוקם בימים אלה קולט ויקלוט לשורותיו מאות מעיתונאי ועובדי הרשות, בהם בכירים ומוערכים כמו אסתי פרז, שהצטרפה היום, אריה גולן יעקוב אחימאיר ועוד רבים שבדרך".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הטבות למנויים
  מומלצים