שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  קוף שהתמכר לסמים היה מעורב בתאונה ויגורש
  סיפור מהסרטים בכוויית: בעליו של הקוף רצה חבר להסתממות וגרם לו להתמכר לחומרים אסורים. כשהבעלים עשה תאונת דרכים תחת השפעת סמים גילו השוטרים שגם הקוף נראה - איך לומר - לא לגמרי בפוקוס

  גם בעיתון הכווייתי "א-ראי" נדהמו מהידיעה שהם עצמם פרסמו בסוף השבוע: "קוף נמצא בסכנת גירוש מכוויית אחרי שנתפס תחת השפעת סמים. הוא הועבר לגן חיות לקראת גירשו".

   

  בעיתון הבהירו כי לא מדובר בבדיחה, אלא בידיעה אמתית לגמרי. גורמים ברשות הציבורית לענייני חקלאות טענו כי הקוף המדובר הועבר אליהם על-ידי משרד הפנים הכווייתי, אחרי שהיה מעורב יחד עם בעליו בצריכת סמים.

  הקוף שנמצא בסכנת גירוש ()
  הקוף שנמצא בסכנת גירוש

  הסיפור המוזר החל לפי כחודשיים עת בעליו של הקוף, מסוג אורנגוטן, גרם לתאונת דרכים, ובחקירה התברר שהוא תחת השפעת סמים. גם על הקוף ניכרו סימנים חריגים המרמזים על צריכת סמים. בחקירתו סיפר הבעלים כי גרם לקוף שלו להתמכר לסמים, כדי שיוכל לצרוך איתו סמים יחד.

  הדיווח ב"א-ראי" הכווייתי ()
  הדיווח ב"א-ראי" הכווייתי

  בעיתון דווח כי אחרי שכוחות הביטחון הגיעו למסקנה כי הקוף לא אשם בדבר הוא הועבר לאותה רשות ציבורית, שהיא הגורם המטפל בחיות במצבו ובמצבים דומים. הרשות הזו פנתה לשגרירות

  אינדונזיה בכוויית וביקשה להעביר אותו לאינדונזיה, שם הוא נולד.

   

  גורמים ששוחחו עם העיתון סיפרו לו שהקוף, בן שנה, מקבל כעת טיפול מיוחד. הם סיפרו שבשל התמכרותו לסמים מזגו הפכפך: "לפעמים אתה מוצא אותו משחק וקופץ ממקום למקום, ואם הוא רואה מישהו - הוא ישר נתלה עליו בגלל הגעגועים לאמו, שאותה איבד".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים