שתף קטע נבחר

השופט אורנשטיין סילק מהאולם את ענבל אור

שלי נרקיס העיד בפרשת דירת המריבה בפרויקט מציצים והדגיש: "אני לא מאמין בבדיקות פוליגרף"; אור התפרצה לדבריו של עורך דינה, אוריאל זעירא והשופט איתן אורנשטיין ביקש ממנה להפסיק לדבר ומשלא נענתה הורה לה לצאת מהאולם

הבוקר (ב') נפתח דיון בבקשות הפירוק של קבוצת ענבל אור ובכינוס הנכסים של יזמת הנדל"ן, לאחר שנדחה במשך יותר מחודשיים. ביהמ"ש צפוי להכריע האם ענבל אור תוכרז כפושטת רגל, וינתן צו פירוק קבוע לקבוצת החברות בבעלותה. קבוצת החברות נמצאת בשלב זה בהליך פירוק זמני, לאחר שמונה ע"ד איתן ארז כמפרקה הזמני.

 

במהלך הדיון העיד שלי נרקיס על דירת המריבה שמכרה אור גם לו וגם לעופר לוזון. אור סולקה מאולם בית המשפט לאחר שהתפרצה לדבריו של עורך דינה, אוריאל זעירא. השופט איתן אורנשטיין ביקש מאור להפסיק לדבר ושלא שמעה לו ביקש ממנה לצאת מהאולם.

 

פרשת ענבל אור - כתבות נוספות בערוץ הנדל"ן :

"דו"ח הנכסים של אור - פיסת נייר חסרת ערך"

הריינג' רובר של ענבל אור מוצע למכירה

שלי נרקיס: "כועס כשכותבים 'העבריין'"

  

צפו: אור יוצאת מאחד הדיונים המשפטיים

   

 

 

אור ועורך דינה אוריאל זעירא (צילום: צביקה טישלר) (צילום: צביקה טישלר)
אור ועורך דינה אוריאל זעירא(צילום: צביקה טישלר)

שלי נרקיס (צילום: צביקה טישלר) (צילום: צביקה טישלר)
שלי נרקיס(צילום: צביקה טישלר)

 

בפתח הדיון, פרקליטה של אור, עו"ד אוריאל זעירא, ניסה להביא לדחייה נוספת, זאת בעקבות חוות דעת שהוגשה אתמול בשעה 2:00 בלילה, לאחר שאור לא חשה בטוב. עו"ד ארז בדו"ח כי אין מנוס מלפרק את החברות. אולם מטעמה של אור, שהחליפה מאז לא מעט עורכי דין, מתנגדים לבקשה. בחודשיים האחרונים הוגשו מצידה מספר בקשות לדחיית הדיון שאמור היה להתקיים כבר במאי. זאת, לאחר שבאי כוחה ביקשו ארכה כדי להכין דו"ח כלכלי וחוות דעת מומחה שיסתרו את נתוניו של המפרק.

 

כך, מטעמה של אור העיד היום רו"ח יואב סומך, שכתב את הדו"ח הכלכלי שלה, בו נטען כי היא בעלת יכולת לפרוע את חובותיה. סומך עדכן כי עודף הנכסים של אור ירד מ-7 מיליון שקל למיליון שקל בלבד, ונימק זאת "בעקבות עבודה נוספת שבוצעה על הספרים, בנושא התחייבויות ומיסוי שנמצאו בעודף נכון למרץ 2016".

 

בתוך כך התייחס לפרויקט בבלי ואמר: "הפרויקט יצר חור בתזרים של 17-18 מיליון שקל בערך, אני לא יודע מאיפה החור הזה כוסה. ברור שזה בא מכל מיני מקורות אחרים בחברה".

 

סומך נשאל על ההלוואה של אור לשלי נרקיס, בה התחייבה החברה לשלם 2 מיליון שקל פלוס ריבית בתוך מספר חודשים, וענה: "באותה נקודת זמן הייתה בעיה תזרימית, אבל אני לא ניהלתי את החברה הזאת מעולם".


פורסם לראשונה 25/07/2016 11:05

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: צביקה טישלר
אור לפני שהוצאה היום מהדיון
צילום: צביקה טישלר
מומלצים