שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מתקפה נגד גל גדות בטוויטר: "ציונית"

  הטריילר הראשון של "וונדר-וומן" התקבל בהתלהבות אצל מרבית המעריצים, אך ברשת היו גם מי שיצאו נגד הכוכבת גל גדות - כיוון שהיא ישראלית

   

  אחרי שהתגברה על שטף הציוצים שטענו כי מבנה גופה לא מתאים לתפקיד וונדר-וומן, גל גדות נתקלת במתקפת טוויטר נוספת - הפעם על רקע היותה ישראלית. היא אמנם קיבלה לא מעט מחמאות ממעריצים בכל העולם בעקבות הטריילר המלהיב של הסרט בכיכובה, אך בהמשך הגיעו גם הנשמות הטובות שביקשו להזכיר לכולם שהיא "ציונית" - כאילו מדובר במשהו רע.

   

  וונדר-וומן הישראלית. תלונות בטוויטר ()
  וונדר-וומן הישראלית. תלונות בטוויטר
   

  המצייצים הביעו אכזבה מהגילוי שגדות היא ישראלית, ציונית, שאף שירתה בצה"ל. חלק טוענים שחווית הצפייה ב"וונדר-וומן" תיפגע בגלל ההכרה בכך שהכוכבת של הסרט מישראל, אחרים פשוט ביקשו להזכיר שהיא ציונית. רוב הביקורת מגיעה מצעירות חובבות קומיקס, וזאת בניגוד לתלונות על מבנה גופה שהגיעו בעיקר מצד גברים.

   

   

  "הטריילר של וונדר-וומן נראה מדהים, אבל חבל שגדות היא ציונית שנלחמה עבור צה"ל", צייצה גולשת אחת. אחרת ביקשה להבהיר: "אני רואה שכולכם אוהבים את גל גדות, אז רק תזכורת ידידותית לכולם - היא ציונית". צעירה אמריקנית התוודתה שהיא "מרגישה יותר מקצת מפוכחת בנוגע ל'וונדר-וומן' עכשיו כשאני מבינה עד כמה גדות היא ציונית נלהבת", ואחרת כתבה: "אוקיי, מה שלא יהיה, אנסה להתעלם מכך שגל גדות הייתה מאמנת כושר קרבי ציונית בצה"ל כדי שאוכל ליהנות מ'וונדר-וומן'". והייתה גם מי שהתלוננה (באיחור) על ההחמצה בליהוק על רקע אתני דווקא: "הייתה יכולה להיות לנו וונדר וומן צבעונית, ובמקום זאת קיבלנו אחת לבנה ציונית".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים