שתף קטע נבחר

ניר לוין: "נעבוד במודל הספרדי, תוך 3 שנים יהיו תוצאות"

המנהל הטכני של הנבחרות הצעירות הסביר כיצד תתנהל העבודה: "נשנה את הכל, תהיה דרך ארגונית ומקצועית לאורך כל השנים. אני לא אוהב את המושג 'סמכות מקצועית עליונה', אלא בא להתוות דרך"

המנהל הטכני של הנבחרות הצעירות, ניר לוין , כינס מסיבת עיתונאים בבית הנבחרות בשפיים וסיפר על תוכנית העבודה הצפויה בשנים הקרובות. "עד היום כל נבחרת נוהלה בנפרד", אמר לוין. "אנחנו הולכים לשנות את כל צורת העבודה. כל הנבחרות יעבדו בצורת ניהול שונה. תהיה דרך ארגונית ומקצועית, שתלך לאורך כל השנים. מי שיתחיל בנערים ימשיך באותה דרך עד הבוגרים".

 

לוין הוסיף: "המאמנים יעבדו כצוות בנבחרות. מרקו בלבול בצעירה, אלון חזן בנוער, גדי ברומר בנערים א' וסאלח חסארמה בנערים ב'. חזן ובלבול יאמנו בחטיבה הבוגרת יותר, נוער וצעירה. אם אין פעילות לנוער - חזן יהיה עם בלבול. גם בלבול יהיה לצד חזן בנוער. אותו הדבר בחטיבה הצעירה. ברומר וחסארמה יעבדו יחדיו. בנוסף, עופר פביאן יהיה עוזרי ויד ימיני. הוא גם יהיה על המגרש".

 

"התחברתי לתפיסת העולם הספרדית". ניר לוין (צילום: גיל נחושתן)
"התחברתי לתפיסת העולם הספרדית". ניר לוין(צילום: גיל נחושתן)

 

לוין המשיך לספר על התוכניות: "גם אני אהיה על המגרש עם בגדי אימון. כך יהיו כמה מאמנים סביב השחקנים בכל אימון. יש לנו מאמני תגבור לא במשרה מלאה, אלא שעתית. כנ"ל לגבי

מאמני שוערים וכושר. שלא יהיה מצב שחסר בעל מקצוע. כל מאמני הנבחרות נבחרו תוך כדי הגדרה ותיאום ציפיות מראש. נדרשת עבודה בהיקף נוכחות גדול יותר ממה שהיה קודם".

 

לוין דיבר על היחסים בין המאמנים לאור הסידור החדש: "האגו של המאמנים יונח בצד. כולנו נעשה הכל להצליח יחד, תוך הפריה הדדית וקיום פגישות מקצועיות. מחר נעשה מפגש עם כל המנהלים המקצועיים של המועדונים. המטרה של כולנו היא לפתח את השחקן. הכל יעשה בשיתוף עם המועדונים מכל ההיבטים. נעבוד בשיתוף ותיאום מלא עם מאמן הבוגרת, אלישע לוי, כי המטרה היא לייצר שחקנים טובים שיגיעו לבסוף לבוגרת. בעוד שלוש שנים נראה תוצאות".

 

לוין סיפר מאין נלקח הרעיון: "מדובר במודל הספרדי. התחברתי מיד לתפיסת העולם של המודל הספרדי. יש רצון אמיתי של ההתאחדות לספק את כל האמצעים כדי לעבוד במודל הזה. יהיו אנליטים, יועץ מנטלי ועוד. אני מקווה שכל ההשקעה תתן תוצרת ותוצאות. אני לא אוהב את התואר 'סמכות מקצועית עליונה'. אני בא להתוות דרך, להסביר ולכוון. שכל אחד יפרה את השני. המטרה היא שבכל נבחרת ישחקו כדורגל אחיד".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
ניר לוין
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים