שתף קטע נבחר

חשד: "מטפל" ניצל מינית 3 אחיות במשך שנים

בן 50 מירושלים, המוכר כמטפל בקהילתו, נעצר בחשד כי במשך שנים ביצע עבירות מין קשות, ובהן אונס, בשלוש אחיות שהגיעו אליו בעת משבר. כבר הוגשה נגדו הצהרת תובע לפני כתב אישום

 

 

שיחה בין האחיות הובילה לגילוי (המחשה) (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
שיחה בין האחיות הובילה לגילוי (המחשה)(צילום: shutterstock)

 

שלוש אחיות נפלו על פי החשד קורבן לעבירות מין קשות מצד גבר בן 50 מירושלים, המוכר כמטפל במגזר החרדי, שביצע את המעשים בכל אחת בנפרד. האיש נעצר בשבוע שעבר, והיום (ה') הוארך מעצרו. הוא צפוי לכתב אישום, אחרי שהוגשה הצהרת תובע.

 

על פי הנטען, עבירות המין בשלוש האחיות בוצעו במשך שנים, בעת שהגיעו אליו כדי לקבל "טיפול". החשוד נחקר במשטרת מרחב מוריה בחשד לעבירות אונס, בעילה שלא בהסכמה, מעשה מגונה, קיום יחסי מין בין מטפל למטופל ומעשה מגונה בין מטפל למטופל.

 

מי שהובילה לפתיחת החקירה הייתה האחות הבכורה, ששמעה מאחיותיה כי החשוד פגע בהן מינית. היא הגישה תלונה במשטרה ובעקבותיה נפתחה חקירה בליווי הפרקליטות. המטפל נעצר ונחקר, ועדויות נגבו מהקורבנות.

 

מממצאי החקירה עולה כי האחות הגדולה, כיום בת 25, הופנתה אל המטפל לקבלת טיפול כשהייתה בת 17. במהלך הטיפול, כך נטען, ניהל עמה החשוד שיחות בעלות אופי מיני ומפגשים במקומות שונים - בביתו, בפארקים ציבוריים וברכבו - ובמהלכם הוא ביצע בצעירה במשך שלוש שנים עבירות מין קשות. הוא נימק זאת בכך שמדובר בהמשך ישיר לטיפול הנדרש עבורה. המעשים הופסקו כאשר נישאה.

 

בהמשך הגיעו אליו לטיפול, כל אחת בנפרד, גם שתי אחיותיה (כיום בנות 19 ו-25) לשם קבלת טיפול. גם במקרים אלה ניהל החשוד שיחות בעלות אופי מיני עם האחיות, ומיוחס לו גם ביצוע עבירות מין בהן במהלך מפגשים אלו.

 

במשטרה אומרים כי המטפל קשר עצמו למיוחס לו. "מדובר בחקירה מורכבת ורגישה, שבה החשוד ניצל את מעמדו בקהילה וכן את מצבן של הצעירות וביצע בהן שורת מעשים מיניים קשים", נמסר מהמשטרה. "החקירה המקצועית הובילה למעצר החשוד וקשירתו לעבירות המיוחסות לו שבגינן תוגש נגדו הצהרת תובע". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים