שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  כוכבת הילדים על הקטטה בהופעתה: "עדיין בשוק, הייתי חסרת אונים"

  מיקי מוכתר, כוכבת הילדים שהופעתה התפתחה לקטטה המונית בין אמהות, מתקשה להירגע מהתקרית. "הן היו באמוק, אני בהלם". באולפן ynet חזרה לרגעים המפחידים וגם העבירה מסר להורים: "לא יקרה שום דבר אם מישהו יישב במקום קצת פחות טוב. אני רק מיקי, לא מייקל ג'קסון"

   

  כוכבת הילדים מיקי מוכתר, שהופעתה שהתקיימה לפני כמה ימים בשכונת התקווה בתל אביב הפכה לקטטה המונית בין אמהות, הגיעה לאולפן ynet כדי לנסות ולהסביר מה בדיוק קרה שם. "רק מלשמוע את הקולות, אני שוב בהלם מהסיטואציה", היא נזכרת, "זה היה באמצע ההופעה בערך. ראיתי אותן מדברות אחת עם השנייה עם הידיים, מישהי הסתירה למישהי. אמרתי לעצמי 'זה בטוח יירגע' ותוך שניות זה התפתח לקטטה המונית. היו שם אלפי ילדים, כשזה התפוצץ לא הייתה לי ברירה אלא לעצור את השיר תוך כדי הופעה, עד שהגיעו שוטרים והרגיעו את כל העניין".

   

  כשהיא שבה לרגעים ההם, מתקשה מוכתר להישאר אדישה. "זה חוסר אונים מפחיד. כשאתה רואה דבר כזה בעיניים, כל כך הרבה אנשים וילדים ואתה על הבמה, זה מפחיד. אנשים נכנסו שם לאמוק. זה גם אחריות וגם סיטאוציה שלא נעים להיות חלק ממנה. לא היה מקרה דומה בעבר, היו כל מיני ויכוחים קולניים על תור להצטלם איתי לפני הצגה, קצת הרימו את הקול ודיברו לא יפה, אבל בפיזיות כזאת לא נתקלתי. אני עדיין בשוק".

   

  כעת, כשהאירוע המביש מאחוריה, מבקשת כוכבת הילדים להעביר מסר להורים ולילדים. "המסר הגדול זה משהו שאני מדברת עליו כל הופעה - אהבת לרעך כמוך וקצת פרופורציה. אנחנו מדינה קטנה, כולם פה מכירים את כולם, לא צריך. אז מישהו יישב במקום קצת פחות או יותר טוב ויראה את ההופעה קצת פחות או יותר קרוב, לא יקרה שום דבר, אני לא מייקל ג'קסון, אני רק מיקי".

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הקטטה בהופעתה של מיקי מוכתר
  לאתר ההטבות
  מומלצים