שתף קטע נבחר

סרגלים ומקלות לראש: "הורים התעללו ב-5 ילדיהם"

בית זוועות בגוש עציון: הורים נעצרו בחשד להתעללות קשה בילדיהם, בני 5 עד 13. לפי החשד, הם הטיחו מקלות וסרגלים על ראשי הילדים. חתכים וסימנים כחולים נראו היטב. גורם המעורה בחקירה: "כשראיתי אותם הזדעזעתי"

 

 

חשד להתעללות קשה של הורים בחמשת ילדיהם: אתמול דיווחו גורמי רווחה למשטרת ישראל על חשד להתעללות קשה של הורים מגוש עציון בילדיהם, בני 13, 12, 11, 6 ו-5. לפי החשד, ההורים הטיחו מקלות וסרגלים על ראשי הילדים, שעל גופם נראו היטב חתכים וסימנים כחולים. האם נעצרה והודתה בחקירתה כי היא ובעלה התעללו שנים בילדיהם. האב נעצר אף הוא, לאחר שובו מחו"ל.

 

שלושה מהילדים משותפים לשני ההורים, שניים הם מנישואים קודמים של הבעל. צוות חקירה הגיע לבית המשפחה, באחד מיישובי גוש עציון, ומיד הבחין בחבלות על גופם של הילדים. בין היתר נראו חתכים וסימנים כחולים. מעדות הילדים בפני חוקרי ילדים עלתה תמונה קשה מאוד של התעללות לאורך השנה האחרונה עם סימני פגיעה קשים בילדים.

האב שחשוד בהתעללות (צילום: אלי מנדלבאום) (צילום: אלי מנדלבאום)
האב שחשוד בהתעללות(צילום: אלי מנדלבאום)

חוקרי המשטרה הוציאו צו להוצאה של הילדים מהבית, נלקחו עדויות מהשכנים והמורים שחיזקו את עדות הילדים ונתפסו המקלות והסרגלים שעל פי החשד שימשו את ההורים לפגיעה בילדים. האם נעצרה ובחקירתה הודתה כי היא ובעלה התעללו במשך שנים בכל ילדיהם. היום נעצר בעלה לאחר שחזר מחו"ל. הוא נחקר והודה במיוחס לו, והובא עם אשתו לדיון בהארכת מעצר בבית משפט השלום בירושלים.

 

ככל הנראה בסביבת המשפחה היו מודעים למעשי ההורים כבר תקופה ארוכה, אך ניסו לפתור זאת מבלי לערב את גורמי המשטרה. גורם המעורה בפרטי החקירה אמר כי כשראה את הילדים היה "מזועזע", לדבריו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלי מנדלבאום
האב שחשוד בהתעללות
צילום: אלי מנדלבאום
מומלצים