שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מכוניות ללא נהג עולות על מסלול המירוץ

  בעוד מספר שנים הן יהפכו לחלק בלתי נפרד מצי הרכב על הכביש הציבורי. עד אז, מכוניות אוטונומיות צוברות עשרות אלפי ק"מ של ניסויים מדי יום ברחבי העולם - כעת גם על מסלול המירוץ

  המכונית האוטונומית מגיעה גם למסלול המירוץ. בדרך להפיכת המכונית ללא נהג חלק בלתי נפרד מהכביש הציבורי אי שם באזור 2020-2021, צוברות מכוניות אוטונומיות כמות אדירה של קילומטרים בתהליכי ניסוי שונים. כעת מתברר כי הן צפויות לעשות כך גם על מסלול המירוץ, בין היתר בתחרות בין האחת לאחרת.

   

  "ישראל תהיה מרכז עולמי לרכב אוטונומי"

  הצצה ראשונה: מרכז נהיגה אוטונומית שיפתח בנתניה


  אודי RS7 אוטונומית מקיפה את מסלול הוקנהיים

   
  אירועי מסלול אלה יאפשרו, כך המארגנים, גם לחברות קטנות יותר, לחוקרים, יזמים עצמאיים וסטודנטים, לבחון את יכולת המיחשוב, החיישנים ותפעול מערכות הנהיגה האוטונומיות שפיתחו ,בסביבה סטרילית של מסלול מירוץ ובעלות נמוכה משמעותית מזו הנדרשת במבחנים דומים שעורכות יצרניות רכב. החברה לא ציינה מחירים או את משך הזמן שיוקצב לכל משתתף.

  האירוע הראשון ייערך כבר בנובמבר הקרוב בשדה התעופה ברטינגטורפ שבלסטרשייר, בריטניה. השני יתקיים במסלול המירוץ המפורסם פול ריקרד שבדרום צרפת, השלישי במסלול הניסוי לונגקרוס בסארי, בריטניה, והרביעי במסלול צנטרום טיזדרוף שסמוך לוינה, אוסטריה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אודי RS7 נהיגה אוטונומית הוקינהם
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים