שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  היידה מירי: אילן פלד יוביל תוכנית חדשה

  הקומיקאי ומירי פסקל לנצח יוביל תוכנית חדשה בשם "פנס הקסם", שתשודר בערוץ הראשון כחלק מספיישלים לקראת סגירת רשות השידור ופתיחת תאגיד השידור הציבורי. במסגרתה יגלם אחראית ארכיון וותיקה, שהושפעה קצת יותר מדי ממקום העבודה שלה

  מה תגיד על זה מירי פסקל: השחקן והבדרן אילן פלד יוביל תוכנית חדשה בערוץ הראשון, זאת במסגרת הספיישלים לקראת סגירתה המתוכננת של רשות השידור ופתיחת תאגיד השידור הציבורי.

   

  פלד יגלם את דמותה של אישה שעובדת בארכיון רשות השידור כבר ארבעים שנה ומופקדת למעשה על האוצר הטלוויזיוני של ההיסטוריה הישראלית לדורותיה. התוכנית תיקרא "פנס הקסם", בה ישתמש פלד במטבעות הלשון שהופיעו לאורך השנים בערוץ הראשון, והיא מתוכננת לעלות בחודשים הקרובים.

   

  זוהי לא הפעם הראשונה שפלד משתף פעולה עם הערוץ הראשון. לפני יותר משנה השתתף בפאנל משדר הבחירות של הערוץ, במסגרתו הצטלם למערכונים יחד עם שותפתו לעשייה בשנים האחרונות, יעל פוליאקוב.

   

  הכירו - הדמות החדשה של אילן פלד (צילום: דוד וינוקור) (צילום: דוד וינוקור)
  הכירו - הדמות החדשה של אילן פלד(צילום: דוד וינוקור)

  הקומיקאי בן ה-47, שזכור בעיקר מתוכנית המערכונים "אחד העם אחד", מקפיד לברור בקפידה רבה את הפרויקטים שבהם הוא משתתף. בין אלו זכורה פינת מערכונים עם פוליאקוב בתוכניתו של רועי בר נתן בערוץ 10, פינה שעברה בהמשך ל"ארץ נהדרת", אולם ירדה משידור זמן קצר אחרי שעלתה. מאז השתתף פלד בקליפ לשירה של שרית חדד ובפרסומת לדגני בוקר, שם הוא גילם את דנית זמרת החתונות.

   

  מהערוץ הראשון אישרו ל-ynet את הפרטים.

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דוד וינוקור
  אילן פלד בדמותו החדשה
  צילום: דוד וינוקור
  לאתר ההטבות
  מומלצים