שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הייד פארק ראשון בעולם לאנשים "מיוחדים"
  עושים הסטוריה בנתניה: "מדברים ביחד" - ההייד-פארק הראשון בעולם לאנשים מיוחדים יעניק מחר (ה') במה ציבורית לבני אדם עם הנמכה קוגניטיבית מכפר עידוד, בשילוב סניף בני עקיבא בעיר. כולם מוזמנים להגיע ולשמוע מה יש להם לומר

  כיכר העצמאות החדשה שבעיר נתניה תארח מחר פרויקט מיוחד ושונה המעניק במה לכאלו שקולם לא נשמע בדרך כלל במרחב הציבורי. הייד פארק הוא שם נרדף לנאומים ציבוריים אליהם מגיע הציבור לשאת נאומים קצרים בנושאים חברתיים וכאלו העומדים על סדר היום הציבורי.

   

  בכיכר יתקיים הייד-פארק ראשון בעולם לאנשים מיוחדים עם הנמכה קוגניטיבית, מכפר עידוד, בשילוב בני עקיבא סניף עין התכלת בנתניה ובחסות עיריית נתניה ומנהלת מרכז העיר. הפרוייקט הייחודי נובע מתוך התפיסה לפיה לכל אדם זכות לחירות הדעה והביטוי ובמימוש העצמי שלו וכחלק מפעילות להסרת חסמים ודעות קדומות.

   

  צפו בנאומה של נועה ברק, דיירת כפר עידוד:

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  לפני כשנה קיימנו פיילוט סגור בכפר עידוד מתוך כוונה לראות כיצד הדיירים עומדים באתגרים המרובים, החל מניסוח, ביטוי ועמידה על במה", ממשיך ניצן. "הפיילוט זכה להצלחה רבה והנה אנחנו יוצרים היסטוריה במרחב הציבורי של העיר נתניה.

   

   צפו בנאמה של מירב פלקסמן, דיירת כפר עידוד:

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  הזכות וההזדמנות לממש את זכויות היסוד כאדם בחברה

   

  שוש זיסמן, מנהלת כפר עידוד מוסיפה: "דיירי כפר עידוד מקבלים מדי יום הזדמנויות להגשים את עצמם בכל תחומי החיים. אנו מאמינים ופועלים מתוך תפיסה לפיה לכל אדם הזכות וההזדמנות לממש את זכויות היסוד שלו כאדם בחברה, ובכלל זאת חופש הביטוי וחירות הדעה.  

   


  "יוצרים היסטוריה במרחב הציבורי של העיר נתניה". משתתפי ההייד פארק

   

   המפגשים שנערכו בכפר עידוד בין חניכי בני עקיבא לדיירים היו מרגשים במיוחד. מרגש לראות נוער איכותי שנרתם לפרוייקט חברתי שכזה ומגיע על חשבון זמנו החופשי לקחת חלק בפעילות המשותפת. אני מודה ומברכת את עיריית נתניה ואת עלוית פרויינד, ראש מנהלת מרכז העיר נתניה, שנרתמו לפרוייקט ולקחו עליו חסות המאפשרת קיום האירוע במרכז העשייה העירונית ומאפשרת לציבור הרחב ליהנות ממפגש בלתי אמצעי עם אנשים מיוחדים ולהסרת חסמים ודעות קדומות".

   

  הודיה הנמן, קומונרית בני עקיבא סניף עין התכלת מסכמת: "מהשנייה הראשונה החלטנו שאנו נרתמים לפרוייקט של כפר עידוד. אצלנו בבני עקיבא, חרטנו על דגלנו את הנושא החברתי והשילוב.

   


  ליהנות ממפגש בלתי אמצעי עם אנשים מיוחדים ולהסיר חסמים ודעות קדומות

   

  הכרות עם אנשים עם צרכים מיוחדים לא חדשה לנו ואצלנו בשבט עין התכלת בנתניה, משולבים חניכים, עם מוגבליות פיזיות ומוחיות בפעילויות התנועה כחניכים מן המניין. המפגשים עם הדיירים המיוחדים של כפר עידוד ריגשו מאד את חניכי התנועה, בגילאי 17-19, החיבור היה מדהים ומיוחד לשני הצדדים אנו מתכוננים לאירוע ומתרגשים להיות חלק מעשיית הסטוריה חברתית".

   

  ההייד פארק הראשון ל"אנשים מיוחדים" יתקיים מחר, יום חמישי ה-8.9, בשעה 18:00, בככר העצמאות החדשה בנתניה. הכניסה חופשית, הציבור מוזמן.  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רוח טובה
  יד שרה
  כיתבו לנו
  מומלצים