שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  ענת הראל על הפצת התמונות של שרון פרי: "רוע לב טהור"

  כמה חודשים אחרי שתמונות עירום של ענת הראל הופצו ברשת, סובלת מגישת הספורט שרון פרי ממקרה דומה. "היא הייתה בסדר ולא עשתה שום דבר רע, חלאת אדם עשה לה משהו נוראי", אמרה על כך, "זו לחלוטין תחושה של אונס"

  היא חשבה שזה מאחוריה, אבל הפצת התמונות האינטימיות של מגישת הספורט שרון פרי החזירו את ענת הראל ארבעה חודשים אחורה - לרגע שבו גילתה שתמונות עירום שלה מופצות לכל.

   

  שרון פרי: "חושבת שהגנב עקב אחריי"

   

  "המקרה של שרון הפך לי את הבטן", אמרה היום (א') הראל ל-ynet, "אני באמת מבקשת מאנשים - אל תפיצו את התמונות. אל תשתפו פעולה עם זה, מחר זו יכולה להיות הבת שלכם, אמא שלכם או החברה שלכם, אל תהיו שותפים לרוע הלב הזה. העובדה שזו בחורה מוכרת וזאת רכילות, לא נותנת זכות להעביר את זה. אתם עושים עוול, הורסים חיים של בן אדם".

   

  ענת הראל. "אל תשתפו פעולה" (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
  ענת הראל. "אל תשתפו פעולה"(צילום: ענת מוסברג)
  גורו הכושר ומשתתפת "הישרדות" לשעבר הביעה תמיכה בפרי, שתמונותיה הופצו ברשתות החברתיות אחרי שהמכשיר הסלולרי שלה נגנב. "אני שולחת לה חיבוק, זה הזמן שלה להיתמך על ידי המשפחה והחברים הקרובים, כי בסופו של דבר זה עובר. אולי זה לא מנחם עכשיו - אבל זה עובר", אמרה.

   

  "בכל הסיטואציה הזאת יש נטייה להאשים את עצמך, לחשוב 'למה לא שמרתי על הפלאפון'  ו'למה התמונות היו על הטלפון' - היא הייתה בסדר ולא עשתה שום דבר רע, זו זכותה, זה פרטי ואינטימי. יש פה חלאת אדם שעשה לה משהו נוראי. לגנוב פלאפון  ולמכור אותו זה דבר אחד, אבל לגנוב את הטלפון ולהעלות את התמונות ולהפיץ - זה רוע לב טהור. יש כאן פגיעה בלתי נסבלת באנשים".  

   

  המקרה כאמור הזכיר להראל את הרגעים שבהם גילתה שתמונותיה שלה הופצו. "בא לך להיעלם", היא משחזרת את התחושות, "חשבתי איך אני יכולה לעשות פאסט פורוורד, שכל הדבר הזה יהיה מאחוריי, אבל אי אפשר וצריך להיות חזקים".

   

  פרי. "לא עשתה שום דבר רע" ()
  פרי. "לא עשתה שום דבר רע"
  העניין הזה מלווה אותך עד היום, גם ארבעה חודשים אחרי המקרה?

  "אני לא יכולה להגיד שזה לגמרי מאחוריי. בימים הראשונים אחרי המקרה הלכתי ברחוב מבוהלת, אבל לאט לאט אתה משתחרר מהתחושה הזאת ומבין שלא עשית שום דבר שהוא לא בסדר. זו לחלוטין תחושה של אונס, תחושה של חדירה למקום הכי פרטי שלך. אני כתבתי פוסט בפייסבוק שהפך את הקערה על פיה".

   

  בדומה לפרי, אם לילד מתבגר בן 14, גם הראל נאלצה להתמודד עם המקרה כאם לבן 16. "החיים של הילד שלי לא נפגעו, וזה בגלל איך שאני התייחסתי לזה", היא מספרת, "אני חושבת שהייתי מאוד קולית מולו. גם אם הרגשתי בפנים שעולמי חרב עליי, אמרתי לו 'שטויות אנחנו נעבור את זה ואם מישהו אומר לך משהו על זה, תגיד לו שזה לא מזיז לא לך ולא לאמא שלך'. ברגע שאתה מנטרל את זה מול הילד, זה עובר. בסופו של דבר לא הפיצו תמונות שלה רוצחת מישהו. זה אמנם מביך ולא נעים, אבל צריך להתגבר".   

   

  התמונות שלך עדיין מסתובבות?

  "אני פניתי למשטרה והם עדיין מטפלים בזה, וכשדברים כאלה צצים מטפלים בהם נקודתית. אבל אני חושבת שצריך להתלבש על הדבר הזה בצורה יותר יסודית ולעקור את זה מהשורש. לא רק לתפוס את הגנב אלא למצוא אחד או שניים או שלושה שהפיצו את זה ראשונים. ככה זה לא יקרה יותר ולא יעבור הלאה. חשוב להבהיר - יש שם בחורה עם ילד, עם חיים, עם קריירה, וזה הורס לה את החיים. אתם לא יודעים איזה אפקט דומינו יש לסמס המטופש הזה ששלחתם".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: לם וליץ סטודיו
  "הבטן מתהפכת". ענת הראל
  צילום: לם וליץ סטודיו
  לאתר ההטבות
  מומלצים